Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok 2019 r.

Zdrowie: wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona

Stosunek do ludzi: bardzo przyjacielska, cały czas tuli się do człowieka

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: obserwuje ale nie wydaje się zaciekawiona

Inne: bardzo delikatna, bardzo czysta i kochana

 

Sjena o sobie:

Hej jestem Sjena,

Pewnego dnia spacerowałam swobodnie po ogródku jakiegoś człowieka. Chyba się mną człowieki zainteresowały, bo kilka chwil później złapali mnie i zawieźli do miejsca, w którym jest więcej kotów. Okazało się, że jakaś Pani zwróciła na mnie uwagę, bo na moim brzuchu zauważyła małe sznurki. Od człowieków potem się dowiedziałam, że to są szwy po zabiegu, który miałam. Niestety niewiele pamiętam co działo się przed operacją.

Lubię jak człowieki spędzają ze mną czas i mnie głaszczą. Tulenie się do nich jest bardzo przyjemne! Nie boję się innych kotów, ale zdecydowanie wolę być w ludzkim stadzie. Lubię też dbać o mój wygląd i zawsze być czysta.

Bardzo tu mi z Ciociami miło, ale marzy mi się mój własny człowiek, którego będę mogła kochać. Czy chciałbyś dać mi dużo miłości, głaskania, tulenia i miejsce na swoich kolanach? Ja bardzo bym chciała i czekam tu na Ciebie!

Twoja Sjena

Poznaj historię Sjeny:

1 lipca 2022 r.

Zgłoszenie przyjęto od jednej z mieszkanek gminy. Na ogrodzie pojawiła się kotka z szwami na brzuszku (po sterylizacji). Pierwszy odruch kazał skontaktować się z weterynarzami w pobliżu oraz z ogłoszeniem znalezienia takiej kotki. Niestety nikt się nie zgłosił, okoliczni weterynarze również nie znają kotki. Takim sposobem w schronisku znalazła się Sjena.

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)