Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: 05.2020

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany, testy fiv/felv ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: Znajduje się w Schronie w Dopiewie, potrafi korzystać z kuwety

Ski o sobie:

14 listopada 2020 r.

Dzień dobry. Nigdy nie pisałem żadnego ogłoszenia, więc bądźcie proszę wyrozumiali. Od czego by tu zacząć? Okej… to jestem Ski, Jestem młodym kocurkiem – urodziłem się w maju. Początkowo gdy trafiłem do schroniska byłem bardzo wystrachany. Dawałem się pogłaskać, ale cały czas musiałem być czujny. Nie miałem wcześniej kontaktu z człowiekami, nie wiedziałem czy czegoś mi któryś nie zrobi. Jednak jak to mówią, czas robi swoje. Tak też się stało w moim przypadku. Zacząłem przekonywać się, że człowiek nie jest wcale taki zły. Bardzo lubię głaski. Jestem bardzo ciekawskim i energicznym chłopakiem, więc bardzo chętnie będę się bawił i z ludźmi i z innymi kotami. Żeby tak było, potrzebna mi jest kochająca rodzina, która przygarnie mnie pod swój dach. Może to właśnie Ty będziesz moją rodziną?

Poznaj Historię Ski’ego:

4 lipca 2020 r.

Naszymi nowymi podopiecznymi jest 4-osobowa rodzina. Matka i trójka maluchów. Jest to jedna dziewczynka Gwen i dwójka chłopaków Ski i Sony. Mama czyli Hali przyprowadziła je do swojej karmicielki. Hali jest bardzo przyjacielską kotką, natomiast maluchy są mało ufne do obcych ludzi. Jednak każdy z nich przy bliższym kontakcie powoli się uspokaja przy człowieku. Są zaciekawione nowymi rzeczami. Matka jest bardzo stęskniona za ludzkim dotykiem. Chętnie obserwują zachowanie innych kotów.

20 lutego 2021 r.

Wiosna w kociarni w schronisku w Dopiewie oznacza bieganie za piórkiem. A już niebawem, gdy pogoda pozwoli, dzieciaki przeniosą się na dwór, pod wolierę. Na razie jednak wolą grzać dupki w środku. 
Czarno-biały chłopaczek Ski poleca się do adopcji. Ma 10 miesięcy i jest nieśmiały, ale gdy zaufa – rojbruje z piórkiem.
Nie kupuj, adoptuj!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)