Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok 2021 r.

Zdrowie: wykastrowany, FIV/FELV ujemne, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany

Stosunek do ludzi: przestraszony, wycofany, wymaga pracy

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne:

 

Slim Shady o sobie:

Hej, na razie wolę się witać z dystansu. Mam nadzieję, że rozumiesz. Do tej pory  życie nie było dla mnie zbyt miłe. Nie wiem dlaczego, ale nagle zabrali mnie od mojego rodzeństwa i zamknęli w klatce w miejscu, gdzie było dużo nowych kotów. Nie podobało mi się to, więc na wszystkich syczałem i warczałem. Na szczęście teraz już nabieram sił i masy w domu tymczasowym, do którego niedawno przyjechałem. Powoli staram się zaufać człowiekom, zaczynam się oswajać z ich obecnością. Bardzo wolno, ale robię postępy i jestem coraz bardziej pewny siebie. Przyznaję, pomagają mi w tym smaczki – są pyszne! Dostałem też pochwałę jako świetny łapacz much – no, może jeszcze nie mam 100% skuteczności, ale chętnie ćwiczę.

Spokój Cioci i Wujka bardzo mi służy, ale marzę o domu stałym, gdzie mógłbym już zostać na zawsze i poczuć się prawdziwie bezpiecznie. Może się uda?

Do zobaczenia – Slim

 

Poznaj historię Slima Shady:

9 czerwca 2022 r.

UWAGA POZNAŃ!
SKRAJNIE ZAGŁODZONE KOTY SĄ W ŚMIERTELNYM NIEBEZPIECZEŃSTWIE!
PILNIE potrzebujemy odpowiedzialnych osób, które przyjmą na tzw. dom tymczasowy chociaż po jednym kocie ze zdjęcia! Chwilę temu wróciłyśmy z interwencji — szczegóły wkrótce, ale teraz najważniejsze jest dla nas jedno: MUSIMY URATOWAĆ TE KOTY, których ŻYCIE JEST ZAGROŻONE. One są praktycznie zagłodzone, to sama skóra i kości, nie wiemy, jak trzymają się jeszcze na nogach… Mają po dwa lata, a są karłami, z wykrzywionymi od głodu ciałkami… Prosimy, pomóżcie nam je uratować! Aktualnie nasze Kłaczkowo Fundacji NaszeZoo.pl jest już przepełnione i nie możemy przyjąć tam więcej kotów, a tutaj do zabrania jest ich aż 5! Prosimy o domy tymczasowe dla nich! One tam umrą z głodu…
UDOSTĘPNIAJCIE! Osoby, które mogą pomóc — odezwijcie się na priv
6 lipca 2022 r.
Czarne zagłodzone koty – AKTUALIZACJA
Najważniejsza informacja – wszystkie 5 kotów odebraliśmy i dzięki pomocy innych fundacji znaleźliśmy dla nich miejsce w kociarniach/domach tymczasowych.

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)