Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: 05.2020

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany, Testy Fiv/ Felv ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: Znajduje się w Schronie w Dopiewie, potrafi korzystać z kuwety

Sony o sobie:

24 lutego 2021 r.

Hej tu Sony, nie będę ściemniał, że ze mnie taki na dzień dobry przytulas. Niestety do odważnych to ja się póki co nie zaliczam. Trochę się tego człowieka jeszcze boję, ale spokojnie, walczę z tym każdego dnia i widzę postępy. Jednak by w pełni się otworzyć potrzebuję Twej pomocy. Dlatego myślę, że gdybyś dał mi chociaż dom tymczasowy, albo najzwyczajniej adoptował i był cierpliwy, dał trochę czasu myślę, że wtedy wspólnymi siłami by się nam udało. Jeszcze będziemy się śmiać z tej mojej początkowej nieśmiałości. 

Z innych rzeczy to jestem już odrobaczony, zachipowany, zaszczepiony. No i to co ważne jestem młodziutki jeszcze, urodziłem się w maju 2020 roku. To chyba wszystko na ten moment. Podasz mi pomocną łapę? Wiedz, że gorsze przypadki ode mnie były ogarnięte i później wychodziło, że to świetne koty!

Poznaj historię Soniego:

4 lipca 2020 r.

Naszymi nowymi podopiecznymi jest 4-osobowa rodzina. Matka i trójka maluchów. Jest to jedna dziewczynka Gwen i dwójka chłopaków Ski i Sony. Mama czyli Hali przyprowadziła je do swojej karmicielki. Hali jest bardzo przyjacielską kotką, natomiast maluchy są mało ufne do obcych ludzi. Jednak każdy z nich przy bliższym kontakcie powoli się uspokaja przy człowieku. Są zaciekawione nowymi rzeczami. Matka jest bardzo stęskniona za ludzkim dotykiem. Chętnie obserwują zachowanie innych kotów.

10 lutego 2020 r.

Z całej naszej kociej ekipy ze schroniska w Dopiewie potrzebował najwiecej czasu, żeby się przekonać do ludzi. Nadal zanim podejdzie do człowieka, musi mieć czas na chwile obserwacji.
To koci indywidualista, chociaż nie gardzi głaskami i bliskością człowieka! Po prostu potrzebuje spokoju i cierpliwości.
W kontakcie z innymi kotami to ideał!
Adoptuj Sony’ego:
Chłopak urodził się w maju 2020.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)