Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok 2021

Zdrowie: wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona, testy FIV FELV ujemne, zachipowana

Stosunek do ludzi: bardzo przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne: 

 

Teresa o sobie:

Cześć. Jestem dwuletnią kotką o imieniu Teresa.

Moje imię pochodzi od greckiego słowa oznaczającego polowanie i jak każdy mały drapieżnik uwielbiam zabawy z pluszowymi gryzoniami. Oglądając zdjęcia zapewne dostrzegasz urocze, trójkolorowe futerko. Pewnie zgodzisz się ze stwierdzeniem, że „nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło ”.Ciocie, które się mną opiekują mówiły, że jestem szylkretową kotką. Mam nietypowe , szaro-biało-rude umaszczenie.

Słyszałam, że w wielu kulturach takie koty są uważane za przynoszące szczęście. Ja z pewnością wnoszę dużo radości. Niektórzy ludzie uważają nas za zadziorne, ale ja cenię sobie spokój. Bardzo lubię ludzi. Wychowałam się w miejscu, które ludzie nazywają giełdą samochodową. Przychodziło tam wiele osób, które zachwycały się mną, przynosiły mi jedzenie i głaskały moje futerko. Z czasem zostałam mamą. Mam dwie, podobne do mnie córeczki Anastazję i Koronkę.

W kotkowie jest bardzo miło, ciepło i przytulnie. O wiele lepiej niż na świeżym powietrzu. Mieszka tam wiele kotów. Opiekują się nami ciocie i wujkowie. Codziennie dostajemy porcję świeżego jedzonka, opiekunowie bawią się z nami, a koty opowiadają różne historie.

Marzę o domku i rodzinie, która mnie pokocha. Nigdy nie spotkałam w swoim życiu psa, ale myślę, że będę w stanie się z jakimś zaprzyjaźnić. Kot Abażur powiedział mi, że w kontaktach z psami obowiązuje jedna zasada:„cokolwiek zrobiłeś złego, zawsze staraj się, żeby wyglądało tak, jakby pies to zrobił”. Skoro czytasz moją historię to znaczy, że szukasz kociego przyjaciela.

Może zostanę nim właśnie ja-kotka Tereska?

Poznaj historię Tereski:

Wkrótce….

Galeria: