Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2012 r.

Zdrowie: wykastrowana, odrobaczona, zachipowana, zaszczepiona, testy Fiv/ Felv ujemne

Stosunek do ludzi: bardzo przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: pozytywny

Koty: typowa jedynaczka. Bardzo denerwuje ją gdy, któryś z kotów jest za blisko.

Inne:  

 

Tora o sobie:

8 marca 2020 r. 

Kilka lat temu, w nie tak wcale odległej krainie, przyszła na świat mała, szaro-biała kotka. Jej młody umysł chłonął świat, a głowa była pełna marzeń. Kotka ta żyła i dorastała na ogródkach działkowych, dokarmiana przez ludzi o dobrym sercu. Często zastanawiała się, jakby to było mieć takich ludzi blisko siebie na dłużej, nie tylko na chwilę. Czas mijał, a w życiu kotki niewiele się zmieniało, więc zaczęła godzić się z myślą, że tak po prostu musi być… Niespodziewanie nadszedł dzień, który sprawił, że dziecięce marzenia odżyły w serduszku tej dorosłej, 8 letniej już panny. Została złapana i zamieszkała w miejscu zwanym kociarnią. Otrzymała imię Tora. Od początku bardzo ceniła sobie kontakt z wolontariuszami pełniącymi codzienne dyżury w kociarni. Gdy tylko otwierali jej klatkę, od razu nadstawiała się do głaskania. Zaczęła sobie zadawać pytanie: czyżby moje marzenie o własnym człowieku w końcu miało się spełnić? Tak, Tora to właśnie ja. Czy chciałbyś odmienić moje życie i spełnić moje największe marzenie?  

 

Poznaj historię Tory:

27 lutego 2020 r.

Witamy na pokładzie naszą nową podopieczną – Torę. Podobno kotka była przez 11 dni zamknięta bez jedzenia, jedynie z wodą. Diagnozujemy i mamy nadzieję, że szybko stanie na nogi.

16 kwietnia 2020 r.

Królowa Tora w kociarni rządzi i dzieli!
To jej mają być wszystkie zabawki i ona może leżeć na najlepszych legowiskach. Jeśli akurat najdzie ją ochota na patrzenie na ptaki, to ona zajmuje parapet, nikt inny.
Tora ma około 8 lat i wie jak trzeba żyć, by wszyscy jej służyli. Szukamy dla królowej domu tymczasowego lub stałego, zanim wszystkie pozostałe koty w kociarni zepchnie do lochów. Aha, Tora kocha ludzi. Wiadomo, są po to by ją karmić i głaskać.

 

 

18 maja 2020 r.

Tora zakończyła rządy w bawialni i przeprowadziła się do domu tymczasowego. Po zdjęciach wnioskujemy, że raczej nie tęskni za kociarnią.

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)