Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
30 marca 2022
Ana to przepiękna sunia owczarka niemieckiego. Jest jeszcze bardzo młoda, ma zaledwie 1,5 roku. Szukamy jej domu, który pomoże jej wyrosnąć na zrównoważonego psa. Domu, który pozwoli jej być psem – zadba o spełnianie naturalnych potrzeb, zapewni fajne spacery i zrozumienie. Ana jest wesoła i energiczna. Nie może zamieszkać w mieście, nadmiar bodźców nie jest dla niej, szukamy jej domu w spokojnej okolicy i z atrakcyjnymi miejscami do spacerów. Jest trochę nieokrzesana, nikt nigdy nie poświęcił jej dość czasu i uwagi. Nie powinna zamieszkać w domu z małymi dziećmi. Ana pobudza się w kontaktach z innymi psami, musi jeszcze nauczyć się spokojnego witania i odchodzenia od psów. Dość dobrze chodzi na smyczy.
W sprawie Any toczy się postępowanie sądowe, więc szukamy jej domu tymczasowego, w którym po pomyślnie zakończonym postępowaniu, będzie mogła zostać na stałe.
Ana ma 1,5 roku, waży 25 kg.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: remik@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 501 173 726