Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Baster, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo10 kwietnia 2018 r.

Baster to ok. 3 letni mieszaniec, który trafił do podpoznańskiego przytuliska po tym, jak przez kilka dni błąkał się po okolicy. Nie mógł zostać w domu ludzi, którzy go znaleźli, ponieważ nie dogadywał się z mieszkającymi tam psami i zmuszeni byli oddać go pod naszą opiekę. Baster jest psem bardzo silnym, zarówno fizycznie, jak i psychicznie i zdecydowanie nie należy do typowych przytulasków, dla których człowiek stanowi centrum wszechświata. Jest psem niezależnym, myślącym i lubiącym mieć wszystko pod kontrolą. Wymaga odpowiedniego prowadzenia i umiejętności odczytywania intencji psa, na pewno nie nadaje się na pierwszego czworonoga dla ludzi bez wiedzy i doświadczenia. Mimo, że jest psem dużym i długowłosym nie szukamy dla niego podwórka, a domu. Nie chcemy, by mieszkał w mieszkaniu, a szukamy dla niego domu z ogrodem, do którego będzie miał swobodny dostęp oraz mieszkających w tym domu ludzi chcących spędzać czas ze swoim psem nie tylko latem, gdy jest ciepło. Baster jest psem uwielbiającym spacery w lesie, uczy się chodzenia na luźnej smyczy i reagowania na przywołanie, zatem chcemy, aby trafił do ludzi, dla których codzienny spacer to coś oczywistego i równie przyjemnego, jak dla psa. Baster jest psem zdrowym, ma książeczkę zdrowia, a przed adopcją zostanie wykastrowany.

Baster znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726