Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

baster200x200
10 kwietnia 2018 r.

Baster to ok. 3 letni mieszaniec owczarka niemieckiego z kaukaskim, który trafił do podpoznańskiego przytuliska po tym, jak przez kilka dni błąkał się po okolicy. Baster jest psem silnym, zarówno fizycznie, jak i psychicznie, choć nie oznacza to wcale, że nie docenia prostych życiowych przyjemności, takich jak głaskanie i drapanie za uchem. Jest przyjaźnie nastawiony i towarzyski, bardzo chętnie zawiera nowe znajomości i szybko się uczy. Mimo, że jest psem dużym i długowłosym nie szukamy dla niego podwórka, a domu. Nie chcemy, by mieszkał w mieszkaniu, szukamy dla niego domu z ogrodem, do którego będzie miał swobodny dostęp oraz mieszkających w tym domu ludzi chcących spędzać czas ze swoim psem nie tylko latem, gdy jest ciepło. Baster jest psem uwielbiającym spacery w lesie, nauczył się już chodzenia na luźnej smyczy i reagowania na przywołanie. Chcemy, aby trafił do ludzi, dla których codzienny spacer to coś oczywistego i równie przyjemnego, jak dla psa. Baster jest psem zdrowym, ma książeczkę zdrowia, a przed adopcją zostanie wykastrowany.

 

10 września 2018

I oto po blisko pół roku pod naszą opieką Baster staje się bohaterem kolejnej fundacyjnej zagadki pt. „Dlaczego nie ma chętnych na tego psa?”. Jest młody, bardzo ładny, jakby nie patrzeć w typie dwóch popularnych ras, grzeczny i zdrowy. To ulubieniec wielu wolontariuszy.”Bastuś” bardzo szybko nauczył się jak to wykorzystać w zdobyciu większej porcji przysmaków – przepada za kurzymi łapkami ;)

Jednak nikt nie dzwoni w jego sprawie… To, co nam pozostaje, to cierpliwie poczekać na dzień, w którym ostatecznie poznamy właściwych ludzi chętnych, aby dać Basterowi dobry dom.

 

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726