Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

bori
10 marca 2019

Młody, zawsze uśmiechnięty, naładowany pozytywną energią i w potrzebie… Taki w telegraficznym skrócie jet Bori – ośmiomiesięczny szczeniak w typie labradora, dla którego szukamy nowego domu. Jego dotychczasowi opiekunowie w związku z obowiązkami zawodowymi i domowymi nie są w stanie poświęcić Boriemu wystarczającej ilości czasu i uwagi, dlatego zmuszeni byli podjąć trudną decyzję o przekazaniu chłopaka pod opiekę naszej fundacji. Chcemy, aby ten sympatyczny piesek trafił do najlepszego domu, w którym będzie pełnoprawnym członkiem rodziny i gdzie otrzyma wszystko to, na co zasługuje. Może zamieszkać z innym psem oraz z kotami, szukamy domu bez małych dzieci. Bori jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia.

21 lipca 2019

Bori mógłby zostać autorem poradnika o tym, jak z uśmiechem widać każdy nowy dzień. Dowiedzielibyśmy się z niego, że niezależnie od tego, czy mamy poniedziałek, czy nie, nie warto być ponurym i jedyna słuszna życiowa strategia to ta z uśmiechem na twarzy! Bori nie traci czasu na smutki, nie poddaje się przeciwnościom i idzie do przodu z młodzieńczą energią, którą chętnie dzieli się ze wszystkimi, których spotka na swojej drodze. Ten pies to skarb, zasługuje na najlepszy dom i towarzystwo równie pozytywnie nastawionych do życia ludzi. Mamy nadzieję, że raz dwa odnajdą go jego nowi opiekunowie!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047