Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Gordi, pies do adopcji, poznań, Dopiewo8 września 2017 r.

Gordi to młodziutki piesek, który przerażony i głodny został odwieziony do przytuliska, gdzie czeka obecnie aż ktoś go zauważy i adoptuje, zapewniając mu troskliwą opiekę, na jaką zasługuje. Gordi źle czuje się w przytulisku, rozpaczliwie potrzebuje bliskości z człowiekiem, w boksie bardzo płacze i błaga o uwagę. Po wyjściu mocno przytula się i odpręża dopiero po dłuższej chwili głaskania. To bardzo kochany piesek, który szuka poczucia bezpieczeństwa u człowieka. Mamy nadzieję, że szybko uda nam się znaleźć dla niego kochających i ciepłych ludzi, którzy się nim zaopiekują. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, z dala od ruchliwych ulic i miejskiego hałasu. Najlepiej, gdyby zamieszkał w domu z ogrodem, blisko terenów zielonych, gdzie mógłby chodzić na regularne spacery. Gordi jest miłym psem, który może zamieszkać pod jednym dachem z innymi czworonogami. Pilnie szukamy dla niego dobrego domu, aby jak najszybciej mógł zamienić betonowy boks na ciepłą kanapę u boku kochającego opiekuna.

Zobacz więcej zdjęć i filmików z udziałem Gordiego >>

Piesek jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony, znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047