Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

11 maja 2019

Te zdjęcia tak naprawdę nie potrzebują żadnego opisu… W oczach i postawie Inkiego wyraża się wszystko, co ten malutki piesek czuje i czego potrzebuje. Jest totalnie przerażony, nie radzi sobie w przytulisku z samotnością, izolacją i brakiem domowego ciepła. Inki został sam na tym świecie po tym, jak jego właściciel trafił do ośrodka pomocy społecznej, a towarzyszącego mu na co dzień drugiego pieska oddano do innego domu. Inki boi się wychodzić z boksu, boi się hałasu panującego w przytulisku w związku z remontem, boi się tego, co spotka go każdego kolejnego dnia. Pilnie potrzebujemy dla niego domu tymczasowego, w którym ktoś będzie miał dla niego czas i serce, pomoże mu przełamać lęki i pokaże, że życie nie musi wiązać się z lękiem i stresem. Inki to malutki, młody piesek, ważący ok 6 kg, jest w pełni zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. W obecnym stanie nie nadaje się absolutnie do życia w mieście, w bloku, musi trafić do domu z ogrodem w bardzo spokojnej okolicy. Bardzo prosimy o pomoc!

10 lipca 2019

Inki jest młodym, około 3 letnim, malutkim kundelkiem, którego świat w ostatnich tygodniach wywrócił się do góry nogami. Jego właściciel trafił do ośrodka pomocy społecznej, towarzyszącego mu przez całe życie drugiego psa oddano do innego domu, a on sam został pozostawiony na podwórku, z którego trafił do przytuliskowej klatki, w której zupełnie nie mógł się odnaleźć. Przestał jeść i pić, bał się ludzi i innych psów, zupełnie się wycofał i nie potrafił sobie poradzić z sytuacją. Dodatkowo okazało się, że zupełnie nie potrafi chodzić na smyczy, co uniemożliwiało zabranie go chociaż na krótki spacer, który pozwoliłby mu odetchnąć i zaznać trochę swobody. Udało nam się jednak znaleźć dla Inkiego dom tymczasowy, w którym obecnie mieszka i wraca do życia. Uczy się wszystkiego od podstaw, ale z każdym dniem widać postępy, opanował już chodzenie na smyczy i świetnie mu to wychodzi. Inki jest pieskiem bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi, uwielbia przytulanie, przepada również za przesiadywaniem na kolanach, na które bez trudu wskakuje przy każdej nadarzającej się okazji. Inki może zamieszkać w domu z innymi, miłymi psami. Jest zdrowy, wykastrowany, odrobaczony i ma aktualne szczepienia.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047