Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
24 czerwca 2022
Kazik to cudowny Pan w średnim wieku, który aktualnie przebywa w domu tymczasowym. Mimo, że niczego u jego opiekunki mu nie brakuje, Kazik przebiera łapkami i nie może się doczekać aż znajdzie dom stały, taki na zawsze. Goni nas czas, dlatego mamy nadzieję, że szybko uda nam się znaleźć dom dla Kazia. Zanim los się do niego uśmiechnął, blisko roku spędził w schroniskowym boksie.
To miły, wesoły i pewny siebie pies. Bez kompleksów i strachu, Kazik chętnie poznaje świat, a aktualnie podbija stolicę. Lubi spacerować, wręcz uwielbia, świetnie chodzi luzem, a na smyczy nie ciągnie. Spacer z nim jest przyjemny i pełny małych, pięknych przygód. Kazik lubi towarzystwo innych psów, szczególnie takich fajnych chłopaków jak ona sam. Kazio lubi spać i umie gospodarować swoim czasem, bez problemu zostaje sam, drzemie wtedy i czeka na powrót opiekunki. W domu zachowuje czystość. Jazda autem również nie jest mu straszna. Naprawdę to świetny chłopak!
Kazio ma ok. 8 lat i waży niecałe 10 kg. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony.

[nggallery id=2468]

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047