Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Misia, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo16 kwietnia 2018 r.

Misia jest uroczą 6 letnią suczką w typie Jack Russell teriera. Uwielbia przebywać z ludźmi, z którymi łatwo i szybko łapie kontakt, zawierając co rusz nowe znajomości. Jest psem bardzo aktywnym, wymagającym regularnych i ciekawych spacerów po terenach zielonych. Misia nie lubi miejskiego zgiełku, zdecydowanie lepiej czuje się w spokojniejszych okolicach, gdzie cisza i bliskość przyrody wpływają na nią uspokajająco. Jest psem w pełni przygotowanym do życia w domowych warunkach: potrafi zostać sama pod nieobecność opiekunów, niczego nie niszczy i nie hałasuje. Na spacerach zachowuje się bez zarzutu, gdyż nie ciągnie na smyczy, a w znanych sobie i bezpiecznych okolicach bez strachu chodzi luzem i jeszcze nigdy nie przyszło jej do głowy, żeby gdzieś uciekać. Misia potrzebuje nowego domu, ponieważ jej obecni opiekunowie nie mogą dłużej się nią opiekować w związku ze zmianą sytuacji życiowej. Szukamy dla tej słodkiej, maleńkiej istoty nowej rodziny, mieszkającej w spokojnej okolicy wolnej od wielkomiejskiego hałasu i stresu. Misia potrzebuje ludzi, którzy będą mieli dla niej i czas, i serce, i do końca jej życia otoczą ją należytą opieką. To maleńka dziewczynka – waży 5 kg. Suczka jest zdrowa, ma aktualne szczepienia i była regularnie odrobaczana, jest już wysterylizowana.

Misia znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

[nggallery id=1753]
Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047