Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

1 stycznia 2020

Nacho to młody, przepiękny, około 3 letni pies w typie rasy Akita. Od razu dał się poznać jako niesamowity pieszczoch. Zawsze bardzo cieszy się na widok wolontariuszy, z którymi z radością idzie na spacer. Ładnie chodzi na smyczy i dogaduje się z innymi psami. Uwielbia kontakt z człowiekiem, dlatego samotne przebywanie w boksie nie jest dla niego łatwe. Nacho jest psem bardzo zrównoważonym, spokojnym i kochanym. Jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony, a przed adopcją zostanie wykastrowany. Szukamy dla niego kochającego opiekuna, mieszkającego najlepiej w domu poza miastem, w okolicy bogatej w lasy i łąki.

14 maja 2020

Trwało to nieco dłużej niż podejrzewaliśmy, ale ostatecznie nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Długi czas oczekiwania na adopcję dobiegł już końca i Nacho zamieszkał właśnie w nowym domu, wypełniając swą radosną osobą życie swoich opiekunów. Wszystko jak na razie układa się doskonale, powiększona o uśmiechniętego psa rodzina czuje się ze sobą wyśmienicie, a my mamy nadzieję, że radosny nastrój nigdy już ich nie opuści. Bardzo dziękujemy za przygarnięcie naszego Nacho!

11 lutego 2022
Szukamy nowego, dobrego domu dla naszego Nacho, psa bez wątpienia nietuzinkowego, z którym warto się kolegować, bo potrafi wnieść do swojego otoczenia bardzo dużo pozytywnej energii. Jest psem radosnym i pogodnym, lubiącym poznawać świat, odważnym i ceniącym sobie samodzielność, ale jednocześnie nie jest typem samotnika, który sam sobie sterem i okrętem. Nacho jest towarzyski, lubi spędzać czas z ludźmi, w stosunku do których jest zawsze miły i otwarty, tak samo w stosunku do dzieci. Umie komunikować się z psami, choć nie należy do grona tych, którzy dadzą sobie wejść na głowę, szanuje po prostu swoją przestrzeń i nie przepada za tym, gdy ktoś ją za bardzo przekracza. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy i jest ogólnie grzeczny, uwielbia kontakt z przyrodą i chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. W domu jest spokojnym towarzyszem, ceniącym sobie bliskość z człowiekiem, wygodne miejsca do spania i smaczne jedzenie. Jest psem zdrowym i wykastrowanym, posiada aktualne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczany przeciwko pasożytom, ma około 4-5 lat. To przepiękny pies w typie akity. Wraca po dwóch latach z adopcji, z tego względu, że przeskakuje ogrodzenie. Pilnie szukamy dla niego kochających ludzi, żeby nie musiał wrócić do schroniska!
14 czerwca 2022

Jedno klapnięte ucho Nacho bardzo dobrze oddaje jego nastrój w ostatnich tygodniach – chłopak jest melancholijny, brakuje mu bliskości z ludźmi, chciałby żyć i oddychać pełną piersią, a tymczasem znowu przyszło mu oglądać świat przez kraty schroniskowego boksu. Na szczęście jest jeszcze drugie ucho, a to jest dziarsko postawione do góry i odzwierciedla niezłomny charakter naszego przystojniaka, przypomina o jego pogodnym nastawieniu, pewności siebie i wewnętrznej sile, które nie pozwolą mu się poddać i ulec przygnębieniu. Podobnie do Nacho wierzymy, że jego los musi się odmienić i wkrótce poznamy tych właściwych ludzi, z którymi spędzi resztę swojego życia. Ten cudowny pies zasługuje na wszystko, co najlepsze, mocno trzymamy kciuki za to, żeby już niedługo to otrzymał!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)