Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
17 czerwca 2022
Nuri to uroczy niskopodłogowy chłopak, który trafił pod naszą opiekę jak wiele innych psów – bez szczególnej historii – ktoś zgłosił błąkającą się duszkę po wsi i tak Nuri znalazł się w schronisku. Nie wiemy jakie życie wiódł wcześniej, wiemy jednak, że kojec szybko powinien zamienić na wygodne legowisko, a najlepiej łóżko.
Nuri od razu dał nam się poznać jako bezproblemowy, miły i wesoły pies. Uwielbia przytulanie i każdą chwilę spędzoną z człowiekiem. Każdy kto weźmie go na spacer mówi o nim w samych pozytywach – super chodzi na smyczy, jest przyjacielsko nastawiony do innych zwierząt – i psów i kotów. Na spacer chętnie maszeruje w towarzystwie innego psa. Jest pewny siebie i odważny, mógłby zamieszkać w mieście, ale na pewno nie może dużo chodzić po schodach. Jesteśmy pewni, że w przyszłym domu Nuri rozkocha w sobie wszystkich domowników. Może zamieszkać z innymi zwierzętami oraz z dziećmi. Nuri jest młody – ma ok. 4 lat i nieduży – waży 11,5 kg.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047