Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Otto, pies do adopcji, Poznań
26 listopad 2012r.

Otto to dorosły psiak, prawdopodobnie ma około ośmiu lat. Po jego zachowaniu widać, że wcześniej mieszkał w domu. Jest to spokojny i ułożony pies. Ma bardzo fajne futerko, miękkie i super puszyste, aż się chce w nie wtulać.

Na spacerach bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i słucha poleceń. Otto bardzo garnie się do ludzi, szuka ich towarzystwa i uwagi. Jest również przyjacielski dla innych psów.

Otto ma wszczepiony chip, ale niestety nie został wpisany do bazy, a bez tego nie jesteśmy w stanie odszukać jego dotychczasowych właścicieli.
Otto przebywa w podpoznańskim przytulisku. Nie jest to jednak dobre miejsce dla niego. Boimy się, że ten kochany psiak nie wytrzyma schroniskowych warunków, a nadchodząca zima może mu zdecydowanie zaszkodzić.

Dlatego szukamy dla Otto domu tymczasowego, w którym będzie mógł czekać na swój dom stały.

Może rozpoznajesz Otto na zdjęciu i wiesz do kogo należy?
Może chcesz przygarnąć psa, dzięki któremu zyskasz przyjaciela, który zawsze będzie dla Ciebie.
Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „TAK” skontaktuj się z nami, a my zadbamy o wasz wspólny Happy End.

19 styczeń 2014r.

Nie znajdziesz takiego drugiego jak Otto. Grube, aksamitne futerko, śliczne uszy i te jasne brwi Nie można się w nim nie zakochać.
Jest to około 7 letni psiak. Otto to takie urocze duże dziecko.
Bardzo garnie się do ludzi, szuka ich towarzystwa i uwagi. Niesamowicie się cieszy, kiedy przychodzą do niego ludzie i poświęcają mu czas i okazują uczucia.
Otto przebywa w podpoznańskim przytulisku. Nie jest to jednak dobre miejsce dla niego. Boimy się, że ten kochany psiak nie wytrzyma schroniskowych warunków, a nadchodząca zima może mu zdecydowanie zaszkodzić. Dlatego szukamy dla Otto domu tymczasowego, w którym będzie mógł czekać na swój dom stały.
Otto ładnie chodzi na smyczy, chociaż w pierwszych etapach spaceru trochę bardziej ciągnie. Później uspokaja się i grzecznie idzie koło nogi.
Może chcesz przygarnąć psa, dzięki któremu zyskasz przyjaciela, który zawsze będzie dla Ciebie.
Poszukujemy dla Otta domu tymczasowego, gdyż zima dla takiego psiaka jak Otto może okazać się bardzo ciężka.
Docelowo oczywiście szukamy psiakowi domu stałego.

10 stycznia 2017 r. 

Nie znajdziesz takiego drugiego jak Otto. Aksamitne futerko, śliczne uszy i te jasne brwi Nie można się w nim nie zakochać. Jest to około 10 letni psiak. Otto to takie urocze duże dziecko. Bardzo garnie się do ludzi, szuka ich towarzystwa i uwagi. Niesamowicie się cieszy, kiedy przychodzą do niego ludzie i poświęcają mu czas i okazują uczucia. Otto ładnie chodzi na smyczy. Jest to psiak dość żywiołowy, który potrzebuje dłuższych spacerów. Otto powinien być jedynym psem, gdyż nie przepada za innymi psami. Na spacerach jednak ich nie atakuje i przechodzi koło nich obojętnie. Psiak może mieszkać w mieszkaniu, w domku z ogrodem oraz może mieszkać na dworze (muszą być zapewnione odpowiednie warunki wtedy – dobra, odpowiednio duża, ocieplona buda, kontakt z człowiekiem, spacery). Może chcesz przygarnąć psa, dzięki któremu zyskasz przyjaciela, który zawsze będzie dla Ciebie. Poszukujemy dla Otto domu tymczasowego, żeby w końcu ten kochany i uroczy psiak mógł poczuć jak wspaniale jest być kochanym. Docelowo oczywiście szukamy psiakowi domu stałego. Otto nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch, Obowiązuje procedura adopcyjna (ankieta przed adopcyjna oraz wizyta przed i po adopcyjna). Psiak pozostaje pod opieką Fundacji Zwierzęce Marzenia.

Zapraszamy na wydarzenie Otto na facebook’u: https://www.facebook.com/events/451789941629042/

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 781 659 970, 508 536 091, 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)