Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
30 marca 2022
Dla Rufusa pilnie szukamy domu tymczasowego (fundacja zapewnia karmę oraz opłaca weterynarza). W sprawie Rufusa toczy się postępowanie sądowe, którego zakończenia ten biedny pies pewnie nie doczeka. Błagamy o dom tymczasowy dla niego, weźmiemy nawet pod uwagę zamieszkanie na ogrodzie, wszystko będzie lepsze niż śmierć w schronisku.
Rufus w boksie sprawia wrażenie zagubionego, to senior, który powinien mieć spokojną starość, w kochającym domu. Tymczasem przyszło mu dzień w dzień wegetować w schronisku. Rufus jeszcze się nie poddał, ale czujemy, że jest blisko. W rzeczywistości w jakiej się znalazł najtrudniejszy dla niego jest ograniczony kontakt z człowiekiem. Odżywa przy mizianiu i drapaniu za uchem, widać, że bardzo tęskni za czułością, za normalnym życiem… Ładnie chodzi na smyczy, na spacerze potrafi zająć się sobą, co jakiś czas zwracając uwagę na opiekuna.
To czy Rufus umrze w schronisku, czy będzie godnie żył w domu zależy od nas.
Rufus ma około 13 lat, waży 27 kg.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: remik@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 501 173 726