Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
22 stycznia 2021
Sushi jest super sympatycznym, energicznym psem, który właściwie przed chwilą trafił pod naszą opiekę. Jest dorosły, ma orientacyjnie około 8 lat, a za sobą z pewnością wiele doświadczeń, których możemy się jedynie domyślać. Nie wiemy, gdzie żył wcześniej i jak to jego życie w ogóle wyglądało, ale widzimy, że bardzo lubi żyć i każdą chwilę chłonie całym sobą. Zależy mu na bliskości i poczuciu bezpieczeństwa, ale nie jest typowym kanapowcem – jego żywiołem są długie spacery po lesie, podczas których wycisza się i relaksuje. Powoli zaczynamy uczyć go chodzenia na smyczy, ale robimy to bez większej presji, najważniejsze teraz jest to, żeby Sushi oswoił się z nową sytuacją i poczuł bezpiecznie. Na nauki przyjdzie jeszcze czas, a Sushi wszystko opanuje w mig, bo jest mądrym psem, bardzo nastawionym na dobrą relację z ludźmi. Jest wyjątkowo przyjacielski, łatwo nawiązuje kontakty i mógłby zamieszkać w domu z innymi psami, a także dziećmi. Nie znamy na razie jego stosunku do kotów, ale podejrzewamy, że będzie je w pełni akceptował. Sushi chętnie podstawia się do głaskania, jest zawsze gotowy do zabawy, a dobry humor nigdy go nie opuszcza, wniesie mnóstwo pozytywnej energii do domu, w którym zamieszka, nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Chłopak jest zdrowy, wykastrowany i zachipowany, ma też aktualne szczepienia. Powinien zamieszkać w okolicy spokojnej i wolnej od miejskiego hałasu, nie nadaje się do życia w bloku, a jego wymarzonym miejscem jest dom z ogrodem, gdzieś gdzie już nic nie będzie mącić jego spokoju.
10 maja 2021
Czy jest gdzieś ktoś, kto chciałby adoptować fajnego psa? Takiego zwykłego, ale fajnego, wesołego, normalnego… Cóż z tego, że nie młodego, skoro mającego wiele do zaoferowania, a jednocześnie tak niewiele oczekującego… Sushi jest u nas od stycznia, a do dnia dzisiejszego nikt o niego nie zapytał. Najwyraźniej jest zbyt pospolity, nie przypomina żadnej rasy, a do tego wszystkiego nie jest ani duży, ani mały, po prostu średniak. Trudno, może tak ma właśnie być, może jest mu pisane poczekać trochę dłużej na ten wymarzony moment, który – gdy nadejdzie – sprawi, że na jego i naszych twarzach pojawią się najszersze uśmiechy na świecie! Rodzino Sushiego! Czekamy na Was!
7 września 2021
Nie zamierzamy się rozpisywać, a jedynie wyraźnie zaznaczyć, że Sushi dalej czeka na swoich ludzi! Doczekać się nie może bidulek, a jak tak dalej pójdzie, to jedyne czego się doczeka to kolejna zima w schronisku… Czy ktoś chciałby znaleźć się na jego miejscu? Na pewno nie. Rodzino Sushiego! Gdzie jesteś?

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 771 863