Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

uma200x20025 kwietnia 2018 r.

Nasza nowa podopieczna Uma trafiła do nas w obroży zakręconej śrubą oraz z dużym, wiszącym guzem, co sugeruje że nie była psem, którym ktoś by się przejmował. Jej smutne oczy tylko to potwierdzają. Jest to niewielka suczka, która bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Uwielbia spacery z małymi przerwami na przytulanie. Uma ładnie chodzi na smyczy i reaguje na zawołanie. Bez problemu dogaduje się z małymi i dużymi psami. Podejrzewamy, że kocie towarzystwo również zaakceptuje. Dziewczynka jest spokojna i grzeczna. Przed spacerem bardzo cierpliwie czeka na wyjście z boksu. Śmiało możemy powiedzieć, że jest psem idealnym. Marzymy o troskliwym domu dla tej przemiłej suni, w którym będzie mogła w końcu poczuć, że jest kochana. Przed adopcją zostanie wysterylizowana oraz poddana operacji usunięcia guza, który po wstępnej diagnozie wygląda na tłuszczaka. Uma ma ok. 6 lat, jest odrobaczona, zabezpieczona przed pasożytami oraz zaszczepiona. Mamy nadzieję, że ta smuta kruszynka, jak najszybciej będzie mogła uśmiechnąć się w swoim nowym domu.

Uma znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972