Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Zuma, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo20 lipca 2018 r.

Zuma to młodziutka, około 10 miesięczna, piękna sunia. Do naszego przytuliska trafiła w lipcu. Z początku była bardzo wycofana, niepewnie i z rezerwą opuszczała swoją budę. Szybko jednak przekonała się, że warto zaufać wolontariuszom. Wystarczy jej parę minut i szybko otwiera się na pieszczoty i raźnym krokiem wyrusza na spacer. Pod koniec spotkania z wolontariuszami jest już tak ośmielona i wesoła, że najchętniej wróciłaby do domu razem z nimi. Bardzo chcemy, żeby stało się to jak najszybciej! Przytuliskowy boks to nie miejsce dla takiej kruszyny.
Zumę rozpiera młodzieńcza energia, ale dobrze dogaduje się z innymi psami. Jest grzeczna i przyjazna. Potrzebuje poczucia stabilizacji i wsparcia człowieka, żeby nabrać pewności siebie.

Zuma znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Sunia ma aktualne szczepienia, jest odrobaczana i zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym.


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972