Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

BONKOS

13 marzec 2015r.

Kocie nieszczęścia nie mają końca.
Taki oto dorodny kocur trafił wczoraj pod naszą opiekę, nazwaliśmy go Bono. Bono sam wpadł w ręce wolontariuszki przechodzącej ulicą Długą, szukając zapewne dla siebie pomocy. Kocur ma głęboką ranę na głowie, która wymaga szycia, uszkodzoną i spuchniętą tylną łapkę. Poza tym uzębienie w fatalnym stanie, kilka zębów wymaga usunięcia. Oceniony został na ok. 4 lata, jest kotem w pełni oswojonym, co oznacza, że był kiedyś kotem domowym. Jest pięknie umaszczony, ale na chwilę obecną tak brudny, że trudno to dostrzec Emotikon smile W poniedziałek pojedzie na zabiegi i przy okazji zostanie wykastrowany. Chciałoby się zaśpiewać „never ending storyyyy lalalala”. Dlatego też w imieniu Bono prosimy o dorzucenie się do jego skarbonki, aby móc opłacić jego leczenie.

17 marzec 2015r.

Z wielkim smutkiem żegnamy kolejnego kota w tym roku. O ile poprzednie kotki chorowały, o tyle w przypadku Bona śmierć przyszła niespodziewanie i jest dla nas szokiem.
Bono trafił wczoraj do gabinetu na zaplanowany zabieg, otrzymał „głupiego jasia” i nagle doszło do zapaści, zatrzymania akcji serca…
Żegnamy Cię Bono i przepraszamy. Chciałyśmy dobrze, teraz Ciebie nie ma. Mamy nadzieję spotkać Cię kiedyś osobiście w kocim niebie i przeprosić.
Brakuje słów.