Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 04.2020

Zdrowie:  przegrała walkę z panleukopenią

Stosunek do ludzi: Pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne: Za tęczowym mostem od 25 czerwca 2020 r.

 

Poznaj historię Ayame: 

13 czerwca 2020 r.

Ayame, Botan i Bonsai, to kolejna kocia rodzinka, która trafiła pod naszą opiekę. Koty przybłąkały się do pana o wielkim sercu, który niestety nie mógł się nimi zająć osobiście, ale robił wszystko co w jego mocy, żeby zapewnić im dobry start w życiu. Dzieciaki są jeszcze mocno wystraszone, ale pracujemy nad nimi.

21 czerwca 2020 r.

Kocia rodzinka, która od początku miała problemy zdrowotne, trafiła wczoraj w trybie pilnym do kliniki na Mieszka… U Ayame wyszła panleukopenia, po zbadaniu dzieciaków Botan również miał wynik pozytywny. Bonsai na razie negatywny, ale cały czas miał kontakt z pozostałymi, więc jest pod baczną obserwacją. Dostęp do surowicy jest obecnie bardzo utrudniony, ale robimy co w naszej mocy. Potrzebne kciuki i ogrom pozytywnej energii dla naszych małych wojowników.

25 czerwca 2020 r.

Stan Ayame dziś z rana był całkiem dobry, poza tym, że nie miała apetytu wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku… Około 13:00 otrzymałyśmy wiadomość, że Ayame odeszła. Ciężko nam uwierzyć w to co się dzieje. W walce z panleukopenią został już tylko Bonsai. Biegaj Ayame razem z Botanem za Tęczowym Mostem. Przepraszamy, że nie dałyśmy rady Wam pomóc.

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)