Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 11.2017 r.

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, Testy Fiv/ FeLv ujemne, zachipowany

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu.

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: gaduła

Houdini o sobie:

2 lipca 2019 r. 

Wiecie kim był Harry Houdini? A co powiecie na to, że jestem jego reinkarnacją? 

<dreszczyk emocji>

Tak, tak moi mili jeden z najsłynniejszych iluzjonistów, specjalistów od ucieczek to ja!

Nie wierzycie? A zatem proszę, oto kilka dowodów: 

  1. najpierw z jednego miejsca przeniknąłem do drugiego (dodam, że był to dość spory kawałek)
  2. co powiecie na to, że złapano mnie w transporter, miałem już jechać do kociarni… pstryk i znowu zniknąłem! <badabum tsss> (Do dziś nikt nie wie jak to się stało.)
  3. Szukali mnie dalej, a ja za każdym razem wykorzystywałem swoje możliwości i znikałem, ale w końcu się zmęczyłem tym uciekaniem no bo ile można. 

Postanowiłem dać im szansę, w końcu tyle za mną biegają, to niech już mają. Nie będę też ukrywał – uliczne jedzenie zbytnio dobre nie jest. Teraz przygotowuje mój ostatni popisowy numer, jak zniknąć i wniknąć do ludzkiego domu i serca. Będzie to już mój ostatni numer, więc muszę się bardzo skupić nad tym… Ale wiesz co… 

Możesz zostać moim asystentem i mi w tym trochę pomóc!

Twoje zadanie jest bardzo proste i na pewno dasz sobie radę. Wystarczy, że wypełnisz ankietę, która znajduje się o tutaj…. 

Chciałbyś o mnie wiedzieć jeszcze coś więcej? Ok. Jestem miłym, łagodnym, miziastym kotkiem, mam już dosyć przygód i ucieczek. Chciałbym w końcu odpocząć i niczym się już nie przejmować. Może pomyślę wtedy nawet o spisaniu  moich przygód… 

Jestem pewien, że będziemy stanowić idealny zespół.

To teraz asystencie… hokus pokus, czary mary, do dzieła!

Czekam!  

Poznaj historię Houdiniego:

27 czerwca 2019 r.

Houdini to kolejny kot, który trafił do nas z działek z Sierosławia.  Swoje imię zawdzięcza wyjątkowym umiejętnościom, otóż ten kawaler został już wcześniej złapany i kiedy miał do nas trafić nie wiadomo jak, nie wiadomo kiedy zniknął. Na szczęście pojawił się ponownie, dzięki czemu jest już z nami i teraz pracuje nad zaklęciem, które podziała na odpowiedniego człowieka, który go pokocha i zabierze do domu.

26 września 2019 r. 

Jak to możliwe, że Houdini nadal w kociarni? chłopak chyba utracił dość sporo swojej mocy podczas swoich ostatnich wyczynach, skoro nadal nikt nie zwrócił na niego uwagi. Dlatego też mu pomożemy! Houdini to przyjazny kotek, który chciałby być cały czas głaskany. No czego chcieć więcej? Jesteśmy pewni, że będzie wspaniałym towarzyszem na dobre i na złe. Dlatego polecamy naszego chłopaka do adopcji.

11 maja 2020 r.

Houdini już jakiś czas jest w domu tymczasowym. Pobyt tam niestety rozpoczął chorobą ale teraz na szczęście czuje się już dobrze. Dużo się przytula, ładuje się do łóżka, reaguje na „chodź tu” i „zejdź”. Gada mniej niż w kociarni, może dlatego, że nie musi się już tak domagać uwagi człowieka. Jak widać na zdjęciach jest całkiem szczęśliwym kotem i cierpliwie czeka na upragniony dom stały.

1 listopada 2020 r.

W dzień taki jak dziś wspominamy nie tylko naszych zmarłych bliskich, ale i bliskie naszemu sercu zwierzaki, których odejście pozostawiło pustkę w naszych prywatnych światach.
Tydzień temu odszedł Houdini. Kocur trafił do nas jako kot wolno-żyjący z talentem do uciekania z klatek łapek – stąd zasłużone imię po znanym magiku. W naszej kociarni, niegdyś dziki kot, polubił ludzkie towarzystwo i postanowił nie wracać na wolność. Ostatnie miesiące życia miał szczęście spędzić w domu tymczasowym u Agaty, gdzie kochany i zrelaksowany czekał na dom stały. Niestety, nerki przestały pracować. Po krótkiej walce, zasnął sam, odszedł we śnie. Śpij słodko kocie.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)