Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok 2011 r.

Zdrowie: w trakcie diagnostyki

Stosunek do ludzi: pozytywny, lgnie do człowieka

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne:

 

Garfield o sobie:

Cześć z tej strony Garfield!
Mam 11 lat. Jestem tutaj dzięki miłej Pani, która mnie dokarmiała i zauważyła, że nie jest ze mną najlepiej. Na wizycie u weterynarza okazało się, że mam zapalenie oskrzeli. Musiałem dostawać kroplówki, a mój stan mocno się pogorszył.. Nic nie mogłem zjeść ani pić. Wszystko mnie bolało. Nie czułem zapachu i smaku….Dlatego zostałem pilnie przyjęty pod opiekę innych ludzi – ponoć mają doświadczenie z takimi jak ja choróbkami. Mam im zaufać ?

Zaufałem. Niestety stwierdzono u mnie już ciężkie zapalenie płuc. Jednej części nawet już nie da się uratować. Tak zdiagnozowała Pani weterynarz. Możliwe też, że to po długo nieleczonej astmie, którą też niestety mam lub pasożyty płuc. Ale dość o chorobach!

Z pozytywnych informacji, jestem super łagodnym, spokojnym kotem! Uwielbiam siedzieć na kolanach u człowieka i jak mnie delikatnie głaska. Uwielbiam też spać w swoim domku, gdzie jest ciepło. Zabawy czy różne wędki już mnie nie interesują, jestem starszym kotem, ale lubię patrzeć jak młodzież się bawi. Uwielbiam również miejsca gdzie są kaloryfery, mógłbym tam być cały czas. Chętnie popatrzę na ptaszki i powyleguje się w słońcu.

Szukam ciepłego i spokojnego domku, może dasz mi taki dom?
Garfield

Poznaj historię Garfielda:

2 kwietnia 2022 r.

No dobra, chusteczki w dłoń – poznajcie Garfielda, bezdomnego kociego dziadunia.
Szacowany wiek kocurka to 10 lat, ale wiecie jak jest… ciężko ustalić po zębach dokładny rok urodzenia. Wiemy po prostu, że jest to starszy kotek.
Co wiemy więcej? Garfield trafił do nas z zapaleniem oskrzeli, w koszmarnym stanie, osłabiony, wychudzony. Okazał się przemiłym niedźwiadkiem, spokojnym, ale lgnącym do ludzi, włażącym na kolanka… To już nie ten wiek, żeby się bawić wędką czy gonić za piłeczką. Garfielda interesuje ciepło (lubi kaloryfery i plamy słońca na podłodze) i przytulanko.

Garfield mieszka w piwniczce pod opieką wspaniałej osoby, ale to nadal nie jest domek… Szukamy więc. I zachęcamy. Takie koty to czysta wdzięczność i miłość. Dobrze by było, by mógł jej sam zaznać…
Dowiedz się jak adoptować kota z fundacji:
https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

26 maja 2022 r.

Dobranoc Garfield. Nie tak miało być. Miałeś mieć dom i żyć w nim długo i szczęśliwie. Choroba nerek nie dała nam zrealizować tego marzenia. Twojego i naszego. Mamy nadzieję, że wiesz, że byłeś kochany.?

Galeria:

[nggallery id=2336]

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)