Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

24 maj 2011.

Nie wiadomo jak Beza trafiła do przytuliska w Dopiewie, wiadomo jednak, że nikt jej nie szukał. Sunia jest młodziutka, ma około 7 miesięcy i jest mixem labradora. Jest dużo drobniejsza od typowego przedstawiciela tej rasy, ale ma ten sam kolor i charakter co labradory.

Ponieważ to jeszcze psie dziecko, nie można było zostawić jej w schronisku i pozwolić jej tam dorastać. Fundacja zabrała ją do domu tymczasowego, gdzie Beza czekała na nowy dom.

Beza ujawniła swój talent do piłki nożnej, nie przepuszcza żadnej piłce, uwiebia gonić je i gryźć. Sunia jest bardzo pozytywnie nastawiona do świata, wesoła, otwarta, lubi ruch, inne psy i kocha ludzi.

Po krótkim czasie ogłaszania suni w internecie, Beza znalazła wspaniały, kochający dom, gdzie nadal kontynuuje swoją pasję do gry w piłkę.

25 czerwiec 2011 r.

Beza pojechała do swojego domku.

 

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU


05 październik 2011r.

Beza pochłoneła nasz wolny czas bez reszty. Wakacje minęły nam bardzo pozytywnie. Beza była nad jeziorem, choć obyło się bez kąpieli. Poza tym, zwiedziła cały Wrocław i pomagała nam w pracach ogrodowych (głównie wylegując się na słońcu.

Wszystkie szczepienia mamy już za sobą, łącznie z wścieklizną, jest pod opieką najcudowniejszej Pani weterynarz jaką mogliśmy sobie wymarzyć. Trzy tygodnie temu skończyła cieczkę, więc jeszcze w tym roku postaramy się ją wysterylizować.

Dzięki Bezie stary pies sąsiadów przeżywa drugą młodość. Psy świetnie się dogadują i chętnie spędzają czas na podwórku. Poza tym ma świetny kontakt z naszym półtorarocznym sąsiadem z czego bardzo się cieszymy, ponieważ wiemy ze nie będzie problemów kiedy dzieci pojawią się u nas w domu. Nie mamy żadnych problemów, gdy wychodzimy z domu, Bezka jest bardzo grzeczna i niczego nie zniszczyła. Konsekwetnie wyłamujemy się z naszych postanowień. Beza może spać z nami w łóżku i wskakuje na kanpę (właśnie chrapie obok).

09 lipiec 2013r.

Beza, zaadoptowana prosto z kojca z podpoznańskiego przytuliska, sprawdza się doskonale w roli psa rodzinnego. Nie bójcie się takich adopcji, pies z przytuliska też może być psem czystym, kanapowym, a jak widać na zdjęciu, dzieci z psem lepiej się chowają Gratulujemy Rodzicom zdrowego rozsądku wszak często psy oddawane są do fundacji z powodu narodzin dziecka, co jest dla nas nie do pojęcia. Beza odnalazła się w roli przyjaciółki małego dwunoga i dzieciaki chowają się razem.