Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

SZCZENIAK NA DOCZEPKĘ

24 wrzesień 2011r.

Gonzo miał szczęście w nieszczęściu.

Nasze wolontariuszki pojechały do schroniska, żeby zabrać stamtąd szczeniaka. Nie był to jednak Gonzo. Jednak kiedy zobaczyły tam tą kruszynkę, komentarz był tylko jeden – przecież nie możemy go tam zostawić. No i tak wróciły ze schroniska z dwoma szczeniakami zamiast jednego. No i tak Gonzo trafił pod opiekę Fundacji Głosem Zwierząt.

Gonzo to malutki, niezwykły szczeniak. Przebywa obecnie w domu tymczasowym. Jest jeszcze bardzo młodziutki ale już bardzo samodzielny.

Ten dziarski młodzik to typ psiaka bardzo wesołego i potrafiącego się zająć samym sobą. Oczywiście narazie zabawy ograniczają się w większości do gryzienia coraz to nowych znalezisk domowych, ale poza tym Gonzo bardzo dobrze dogaduje się z kotami i psem rezydentem, którzy dostarczają mu dodatkowych rozrywek, a w zasadzie on im.

Piesek jest małym nieustraszonym odkrywcą sam buszuje w ogródku i odkrywa domowe zakamarki. Piszczy tylko wtedy kiedy już naprawdę nie może się skądś wydostać albo gdzieś wejść. Robi duże postępy pod względem czystości w domu jak na swój wiek.

Obecnie jest naprawdę niewielkich rozmiarów i wszystko wskazuje na to że w przyszłości będzie pieskiem w typie niedużego terriera.

Gonzo to idealny piesek dla osoby wesołej i aktywnej. Raczej nie będzie typem kanapowca. Jego niewielkie rozmiary, bezproblemowość i chęć odkrywania wszystkiego co nowe na pewno pozwolą mu być świetnym towarzyszem wszelkich wyjazdów i podróży.

09 pażdziernik 2011r.

Gonzo pojechał dzisiaj do swojego domu.