Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

15 kwiecień 2011r.

W połowie kwietnia tego roku Kapselka razem z trójką rodzeństwa urodziłysię w bramie na Al. Marcinkowskiego w Poznaniu. Ich dzika mam okociłasię w dziurze w ścianie i bardzo dobrze pilnowała swoich maleństw.Dopiero gdy kociaki podrosły i zaczęły miauczeć, mieszkańcy tej kamienicy zauważyli, że w dziurze żyją 4 małe kotki. Udało nam się złapać tylkotrójkę, kocia mama i czwarty kociak wyprowadzili się gdy zwietrzyli, żełapiemy pozostałe maluchy. Na początku Kapselka miała być chłopcem,więc dostała imię Kapsel. Kapselka razem z siostrami, Nianią i Marcysią, w domu tymczasowym pomyślnie przeszły proces socjalizacji z człowiekiem i znalazły nowe domki.

 

02 września 2011r.

Kapselka wróciła z adopcji z powodu alegrii.W domu tymczasowym Kicia jest przeukochana, śpi grzecznie w łóżeczku,zanim zaśnie musi possać piżamkę albo pościel. Wojują z kotemrezydentem po całym mieszkaniu i już wspólnie polują na muchy. Nawetstarsza kotka rezydentka przestała się chować za fotelami i dzielnie znosiobecność Kapselki.Kicia jest gotowa do adopcji.

 

26 wrzesień 2011r.

Kapselka wzięła swój dom tymczasowy szturmem i rozkochała w sobieabsolutnie. W związku z powyrzszym dom tymczasowy Kapselki oficjalniestaje się jej domem stałym.