Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

03 grudzień 2011r.

Lucky został przywieziony do przytuliska po wypadku komunikacyjnym, potrącony przez samochód leżał przy drodze, Straż Gminna przywiozła go do przytuliska, gdzie dostał lek przeciwbólowy i tak leżał bez ruchu…trzy godziny, dopóki nie znalazła go nasza wolontariuszka, która przypadkiem była w przytulisku.

Psiak został natychmiast przewieziony do lecznicy weterynaryjnej, okazało się, że jest młodziutki, zdjęcia wykazały lekkie odklejenie się miednicy od kręgosłupa, niewielkie złamanie miednicy, duży szok pourazowy, spadek temperatury ciała. Pies jest strasznie obolały, mało chodzi, trzeba go delikatnie wyprowadzać na spacery. W obecnym stanie, weterynarz zakazał powrótu psa do przytuliska, powienien on trafić do domu, gdzie będzie obserwowany i delikatnie prowadzony. Z braku wolnego domu tymczasowego, pies musi zostać w klinice.

Stać nas na kilkudniowy pobyt, weterynarz doradza dwa tygodnie. Jeśli ktoś z Państwa mógłby go wspomóc finansowo, lub przygarnąć Lucky’ego jako dom tymczasowy, będziemy bardzo wdzięczni.

09 grudzień 2011r.

Lucky znalazł już swój dom stały. Pani, która przyszła do kliniki weterynaryjnej, w której przebywa Lucky, ze swoim kotem, zobaczyła psiaka, poznała jego historię i klamka zapadła.Ponieważ Lucky musi wydobrzeć zanim pojedzie do nowego domu, przewidywany termin adopcji to 16 grudzień.

16 grudzień 2011r.

Lucky, prawdziwy szczęściarz, pojechał dzisiaj do swojego domku.