Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

01 wrzesień 2011r.

Seniora na starość spotkała w życiu straszna krzywda. Ten około 15 letni psiak miesiąc temu znalazł się w przytulisku dla psów. Zamknięty w sobie, przerażony, prawie nie wychodzi z budy. Mało się rusza, tylne nóżki już nie są tak sprawne, ale to wszystko ze starości, bo wyniki badania krwi ma przyzwoite.

Boimy się, że psiak nie przeżyje zimy w przytuliskowym boksie. Dziadunio nie wiele potrzebuje do szczęścia, właściwie tylko ciepłego kąta, mieseczki z jedzonkiem i ludzkiej, głaszczącej go ręki. Psiak jest łagodny, wystraszony, jest zaszczepiony i odrobaczony, ale walczymy z problemami skórnymi, których pewnie już nigdy nie pozbędziemy się w 100%.

20 listopad 2011r.

Stał się cud ! Dzięki wielkiemu sercu Pani Ewy, którą wzruszyła historia Małego Dziadzia, psiak pojechał dzisiaj do swojego nowego domu, gdzie czeka go miłość i ciepło ze strony opiekunów. Dziś Dziadzio, leżąc na własnym kocyku, może wzruszyć noskiem, prychnąć i powiedzieć: kicham na zimę!

Dziękujemy wspaniałej Pani Ewie i zachęcamy do adopcji psich seniorów, których byli opiekunowie skazali na starość w schronisku. Jeszcze dwa Dziadki czekają.

04 lipiec 2012r.

Dostaliśmy wiadomość, że Senior odszedł za Tęczowy Most.

Psinka, która na stare lata wylądowała w zimnym przytulisku, cudem znalazła dom na ten ostatni rok swojego życia.

Bardzo dziękujemy odważnym ludziom, za okazane serce Seniorowi i przygarnięcie go pod swój dach.

Razem z wami opłakujemy jego odejście.