Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy
13 sierpień 2012r.

Jedna z Pań dokarmiających bezdomniaki, przez przypadek natrafiła na kocią rodzinkę, na terenie jednego z poznańskich przedsiębiorstw.
Kocia mama, kiedy została znaleziona, była wycieńczona i już ostatką sił dbała o maluchy. Bardzo dobrze się nimi opiekowała, ale nie było to miejsce dla nich bezpieczne.

Niestety wakacje to jednocześnie okres kiedy pojawia się wiele bezdomnych zwierzaków, a chętnych domów do adopcji ubywa.
W miąrę możliwości po kolei staramy się zabierać kociaki i umieszczać je w domach tymczasowych, których niestety cały czas brakuje.

Kimi jest śliczną, ok. dwumiesięczną dziewczynką o srebrnym umaszczeniu. Jest bardzo delikatna.
Kimi przebywa od dzisiaj w domu tymczasowym, razem ze swoim bratem Kosmą. Kocięta są póki co jeszcze wystraszone i cały czas lgną do siebie. Kosma przemieszcza się nieśmiało, a Kimi nieustannie za nim podąża. Najchętniej jednak znajdują sobie cichy ciemny kącik i przytulone do siebie drzemią. Jednak kiedy się je mizia mruczą pocichutku.

Kotka została odpchlona i odrobaczona.

01 wrzesień 2012r.

Kosma i Kimi przeprowadzili się dzisiaj do nowego, wspólnego domu. Kimi lekko przejęta, a Kosma już zaliczył mizianko na kolanach.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

02 wrzesień 2012r.

Kosma i Kimi w nowym domu, czas relaksu. Kosma nazywa się teraz Ambroży, a Kimi jeszcze Kimi. Kosma już pierwszego dnia zaliczył mizianie na kolanach nowych opiekunów, a Kimi chociaż trochę bardziej zdystansowana to bez strachu eksploruje nowy teren nawet bez asysty Ambrożego.