Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

27 luty 2012r.

Szukamy kochającego domku dla 3-miesięcznego łaciatego szczeniaka amstaffa, zabranego ze schroniska w Poznaniu.

Maluszek jest bardzo żywiołowy i kontaktowy. Uwielbia zabawy sznurkiem i patykami, zwłaszcza z innymi psami, a także… leżenie na kanapie. W domu tymczasowym mieszka z dwiema dorosłymi amstaffkami, z którymi świetnie się dogaduje.

Jak na szczeniaka jest mało kłopotliwy, całą noc grzecznie przesypia w swoim posłanku i powoli uczy się zachowywać czystość w domu. Należy pamiętać, że to jednak jeszcze maluszek i nauka nieco potrwa.

Pozostawiony sam w domu z dorosłymi ciotkami grzecznie śpi i nie niszczy. Być może dzięki towarzystwu nie czuje się samotny. Trzeba też mieć świadomość, że maluszek może okazać się alergikiem pokarmowym jak to często bywa u amstaffów.

Szukamy dla niego domku znającego się na rasie, domku który go pokocha i zapewni mu dobrą opiekę na całe życie. Preferowane będą domki bez małych dzieci, ponieważ trzeba pamiętać, że z tego małego szkraba wyrośnie duży, silny pies potrzebujący sporej dawki ruchu. Z racji tego, że maluszek uwielbia psie towarzystwo, w nowym domu na pewno chętnie zamieszkałby z innym psiakiem albo kotkiem.

Maluszek obecnie mieszka we Wrześni w domu tymczasowym. Jest zaszczepiony, odrobaczony i zachipowany.

Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej z wymogiem kastracji psa gdy dorośnie.

15 marzec 2012r.

A Maluszek vel Spot grzeje dupke w nowym domu z ogrodem.
Państwo mieli już astka, 12letniego, odszedł niedawno. Postanowili, że nie mogą tak żyć nawet tygodnia, że muszą zapełnić te pustkę, bo się zapłaczą i oni i dzieci.
W domku jest jeszcze mała sunia wysterylizowana i kotek.