Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2021 r.

Zdrowie: odrobaczona

Stosunek do ludzi: przyjacielska i kochana, lubi mizianko

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: otwarta i przyjacielska

Inne:

Milagros o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Milagros:

6 sierpnia 2021 r.

„Tylko mnie kochaj!” zdaje się mówić mina małej Milagros podcza miziania.

Koteczka została znaleziona w podpoznańskiej Dąbrówce – przybłąkała się do dobrych ludzi i została. Miała niesamowity apetyt, pochłaniała jedzonko z prędkością światła. Miała też uszkodzony ogonek. Niestety, końcówkę ogonka trzeba było amputować, ale młodej nie robi to żadnej różnicy. Szybciutko doszła do siebie i z zadowoleniem mizia się, bawi i korzysta z życia!

Tylko domu nie ma…
Prosimy, pomóż nam znaleźć dom stały, lub choćby tymczasowy dla tygryskowatej Milagros. Tam gdzie jest, nie może zostać na długo…
19 sierpnia 2021 r.
Tak o Milagros wypowiada się jej tymczasowa opiekunka:
„Poznajcie Milagro. To kocie dziecko znalazłam na ulicy gdy było już dość mocno przegłodzone, ranne i cichutkim miauczeniem prosiło o pomoc. Mimo totalnego braku miejsca i czasu na kolejnego kota, nie miałam innego wyjścia jak zabrać ją do domu. Dzięki pomocy FGZ kotek przeszedł operację amputacji ogonka, został przeleczony, przechodzi kuracje odrobaczające itp. Teraz muszę koniecznie znaleźć mu dobrego człowieka na stałe lub choćby tymczas bo ja totalnie nie mam dla niej teraz dobrych warunków. Jest zamknięta w osobnym pokoju, bo mam w domu już dwa koty, które średnio tolerują jakichkolwiek gości. W dodatku teraz i w najbliższych miesiącach dużo czasu będę poza domem, co dla kotka oznacza dni i noce spędzane w samotności 🙁 Na dokładkę odkąd kicia jest u nas, u męża odezwała się silna reakcja alergiczna i Mili musi się od nas wyprowadzić. Bardzo proszę o pomoc w zaopiekowaniu się maluchem. Mogę jeszcze chwilę przetrzymac w takich warunkach jakie mam, ale ona zasługuje na coś dużo lepszego. Jeśli ją przygarniesz gwarantuje dużo radochy, bo kotka jest wyjątkowo odważna, pomysłowa i zwinna (szybko ogarnęła jak pokonać wszelką przeszkodę by niczym torpeda czmychnąć z pokoju gdy przynoszę posiłek). Uwielbia gonić miotłę albo wskakiwać na szyję gdy nakładam jej karmę. Jest bardzo otwarta w stosunku do ludzi i kotów, więc nada się na „dokocenie”. Gdy nie broi chętnie wtula się w ramiona i pomrukuje jak traktor. No po prostu kot idealny.”

6 grudnia 2021 r.

„No po prostu kot idealny” – tak mówi o niej tymczasowa opiekunka, a więc nie mogło się to skończyć inaczej, jak adopcją Milagros przez dom tymczasowy. Gratulujemy i życzymy rodzinie dużo szczęśliwych i niezapomnianych chwil.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)