Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Urodzona: kwiecień 2011r.

Zdrowie: odrobaczona, wysterylizowana

Stosunek do ludzi: towarzyski

Stosunek do dzieci: towarzyski

Psy:

Koty: nie dogadała się z kotką rezydentką

Zachowanie: fajna i przemiła kotka, uwielbia się bawić, a zaraz potem uciąć sobie drzemkę

Inne: Korzysta z kuwety

 

20 kwiecień 2012r.

Zuzia mieszkała pod marketem Chata Polska. Dokarmiana i głaskana przez klientów, regularnie przychodziła pod sklep, a spała w pobliskich krzaczkach. Nadeszła wiosna, postanowiliśmy kicię wysterylizować. Po złapaniu okazało się, że jest wspaniałą przylepką i nie ma mowy o zwróceniu jej naturze. Zaraz po zabiegu pojechała na rekonwalescencje do nowego domu tymczasowego. Zuzia ma około roku.

28 kwiecień 2012r.

Zuzia już od tygodnia jest w domu tymczasowym.

Na pierwszy rzut oka widać, że mieszkanie z ludźmi bardzo jej służy. Uwielbia człowieka i doskonale wie co zrobić, jak się przymilić, żeby tylko ją ktoś pogłaskał. Bardzo lubi bawić się swoim kłębuszkiem, a zaraz potem uciąć sobie małą drzemkę.

Ładnie korzysta z kuwety.

Jak mówią jej tymczasowi opiekunowie jest to kot idealny. Nawet sami zastanawiali się nad adopcją Zuzi, ale niestety kotka nie polubiła się z kotką rezydentką.

25 maj 2012r.

Kotka Zuzia już w nowym kochającym domu z dużym ogrodem.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU ZUZY

31 maj 2012r.

„Witam kicia adaptuje się bardzo dobrze z ludźmi. Jest bardzo zaborcza i inne koty przegoniła. Cały dzień gada, trochę się bawi i dużo śpi na kanapie lub parapecie. Na ogród na razie nie wychodzi. Wieczorem jak chce iść spać miałczy i zagania mnie do łóżka bo nie lubi być w nocy sama. Naprawdę fajny kot. ”