Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

BATI

25 czerwiec 2013r.

Kicia trafiła do nas jako mały pogorzelnik. Została uratowana z pożaru w miejscowości Palędzie i przywiozła ją do nas Straż Gminna. Kicia jest wesołym, zdrowym rojbrem, poza brudnymi uszami nic jej nie dolega Ma około 9 tygodni i rozgląda się za domem !

08 lipiec 2013r.

Bati pojechała dzisiaj do swojego domu.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

09 lipiec 2013r.

„Bati ma sie bardzo dobrze, upodobała sobie taką dużą przytulankę Kłapouchego, w którą się uwielbia wtulać. Poza tym faktycznie jest niezłym obżartuszkiem, na widoki jedzenia, aż cała się trzęsie. Wczoraj po 2-godzinnej zabawie w końcu stwierdziła, że się na chwilkę zdrzemnie. W ogóle w nocy była bardzo grzeczna, spała ładnie, nie wariowała w końcu tyle nowych zapachów poznała, że nie dziwne, że była taka wykończona. Cały dzień wczoraj zwiedzała. Na pieska ze 2 razy prychnęła, ale jak zobaczyła, że nawet nie idzie w jej stronę to blisko podeszła i noskami się spotkały. Więc myślę, że się polubią. Niestety podróż bardzo źle znosiła, w sensie cały czas nam płakała w tym transporterze, nie wiem czy to przez to, że była zamknięta czy może z tęsknoty do poprzednich tymczasowych rodziców, ale ewidentnie nie była wtedy zadowolona. Tak jak mówiłam poza tym jest szczęśliwa, bo bardzo często do nas mruczy.
Jest niesamowita, daje tyle radości.”

27 lipiec 2013r.

„Bati ma się bardzo dobrze, ładnie nam rośnie, zapewniamy jej dużo zabawy, więc jak dotąd nie ma żadnych zniszczeń poza tym tylko, że po prostu jak przechodzi po kanapie to zostawia takie małe ślady od pazurków, ale na szczęście mama się z tym pogodziła i zawału nie dostała, także z premedytacją nie drapie kanap. Jak chodzi o kontakt z psem to w końcu się uspokoili, nie latają całego dnia za sobą, tylko leżą sobie razem. Bati uwielbia polować na ogon Boogie, gryzie ją za uszy i wargi, ale psinie to wogóle nie przeszkadza i nastawia ta głowę. Tyle fajnej energii wprowadził ten mały gałgan. To było bardzo dobra decyzja.”