Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

BLEKI

23 maj 2013r.

Bleki to 8 – letni psi kawaler. Trafił do Fundacji w trybie interwencji. W poprzednim domu był zaniedbywany przez właścicielkę, zostawiany czasami na kilka dni w samotności. Mimo to jest nauczony czystości, nie ma w sobie agresji. To raczej wystraszony i zarazem ciekawy świata psiak. Lubi chodzić na spacerki, jednak ze względu na Jego delikatność są one spokojne.
Nie reaguje negatywnie na inne pieski, kotki czy ludzi. Raczej jest Mu to obojętne. W domu obiera sobie właściciela i jest wpatrzony w Niego jak w obrazek. Lubi jeść zarówno suchą jak i mokrą karmę.
Mimo swojego wieku wygląda i zachowuje się jak młodziak. Bardzo lubi mizianie. Zasługuje na dom, gdzie będzie kochany i rozpieszczany. Nadaje się zarówno dla osób starszych, jak i rodziny z dziećmi. Jest malutki i leciutki, więc zawsze można Go wziąć na ręce.
Bleki jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i przed kastracją. Przebywa obecnie w domu tymczasowym.

06 lipiec 2013r.

Bleki już w nowym domku. W domu tymczasowym, opiekuni zmienili przerażonego zabiedzonego pieska, w radosnego ślicznotka. Mamy nadzieję, że jego los już na zawsze został odmieniony.