Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

SONY DSC

11 wrzesień 2013r.

Szukamy domków dla dwóch szczeniaków, które były znalezione w kartonie kiedy były jeszcze zbyt maleńkie na samodzielne jedzenie.
Mamy dziewczynkę Arizonę i chłopca Granata mają ok. 2 miesięcy, chociaż mogą mieć już 3. Na początku wyglądały jak szczeniaki stafforda, ale teraz troszkę się zmieniają. Arizona jest bardziej nieśmiała i delikatna, a Granat przebojowy i wszędzie go pełno. W klatce kennelowskiej się nie załatwiają, czekają ładnie, aż się je wypuści. Ari ma piękną łatkę w kształcie serca na pupie.
Psiaki są kontaktowe, jeździly autem, mają kontakt z innymi psami, kotami dziećmi itd.
Prawdopodobnie będą psami średniej wielkości, chociaż są spore jak na ten wiek, ale łapki mają dość drobne.
Jedzą i suchą i mokrą karmę nie są wybredne. Na ten moment szczeniaki zostają same w domu bez pisków i strachu, w klatce kennelowej.
Są odrobaczone, odpchlone i raz szczepione.

27 wrzesień 2013r.

Grant zamieszkał w swoim domu.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

27 październik 2013r.

„Postanowiliśmy podesłać kilka zdjęć i napisać krótko co u Pogo (Granta). Tydzień temu zabraliśmy psiaka nad morze – był zachwycony nowym otoczeniem, spotkał też bardzo wielu nowych „kolegów”, było dużo śmiechu i zabawy.
Kilka dni temu byliśmy na szczepieniu (była to druga wizyta u weterynarza Pogo z nami). Rozwija się prawidłowo, jest zdrowy, lekarz zalecił jedynie psie witaminki.
Na codzień często chodzimy z nim na wybieg, uwielbia zabawy z innymi psami, zaczepia ludzi na spacerach i bardzo się wszystkim podoba.
Pogo jest grzeczniutki, szybko się uczy i nie sprawia problemów. Cieszymy się, że do nas trafił bo wniósł do naszego domu wiele radości!
pozdrawiamy serdecznie
Magda i Michał ”