Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

POSTRZELONY PRZEZ ZWYRODNIALCA

20 listopad 2012r.

Gucio przyjechał do kliniki zgarnięty przez straż z drogi jako ofiara wypadku. Niestety nie był to nieszczęśliwy wypadek, a próba morderstwa z zimną krwią. Gucio był postrzelony śrutówką, miał w sobie pięć pocisków.
Psiak ma jednak niesamowitą wolę życia, pomimo tego co go spotkało nawet cierpiąc jeszcze przed operacją był łagodny i dawał się nosić na rękach.

Dwie rany były na tyle poważne, że nie stawiał prawej łapki w ogóle, podłużne i bardzo już zabrudzone, tak że trzeba było go mocno pozszywać. Na szczęście pomimo bólu jaki musiało mu sprawiać poruszanie się nie zostały poważnie uszkodzone ani narządy ani nerwy.

Piesek pewnie nie będzie w pełni sprawny, ale radzi sobie doskonale. Nie wygląda teraz zbyt pięknie, ale o dziwo całą tą straszna historię zniósł bardzo dzielnie, a łapkę już teraz, dwa dni po operacji opiera. Merda ogonem i prosi o głaskanie.

Gucio po wyleczeniu powinien trafić do przytuliska, nie możemy na to pozwolić, jemu naprawdę należy się już dom z prawdziwego zdarzenia!!!!!

Tyle wycierpiał, a nadal jest kochany i przyjacielski, takiego optymizmu powinniśmy się od niego uczuć, to niesamowicie dzielny psiak pomóżmy mu znaleźć ciepły kąt i pełną miskę.

18 styczeń 2013r.

Guucio w końcu opuścił klinikę i trafił do domu tymczasowego, w którym będzie czekał na dom stały.

18 luty 2013r.

Guucio pojechał dzisiaj do swojego nowego domu.