Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

02 styczeń 2012r.

Kiri, Kuku, Kola- szczeniaki w potrzebie

W sprawie maluszków zgłosiła się do Fundacji Pani, która sama jest bardzo potrzebująca, zarówno pod względem finansowym jak i zdrowotnym. Szczeniaki urodziły się 15 listopada, są bardzo podobne do mamy która jest pieskiem w typie foksterierka. Tata nie znany niestety, ale maludy nie powinny być większe w przyszłości niż pieski przed kolano. Kolla to mała suczka, Kuku i Kiri to chłopcy, wszystkie są odrobaczone i zdrowe, jednak rosną jak na drożdżach i w małej chatce robi się ciasno szczególnie, że psich lokatorów tam nie brakuje.

17 styczeń 2013r.

Kuku pojechał dzisiaj do domu.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

18 styczeń 2013r.

” Kuku, już teraz Rysiek, już się zaaklimatyzował w nowym domku, jest wesoły i broi.
W nocy też wszystko było okey, całą noc spędził w łóżku tuląc się . Jest bardzo kochany.”

UWAGA!!!
09 kwiecień 2013r.

Niestety mamy zwrot z adopcji, pilny bo jeśli go nie weźmiemy, Pani szantażuje schroniskiem. W czwartek psiaka odbieramy i … nie wiemy co dalej.
Kuku – Rysiu to 7 miesięczny szczeniaczek.
Został adoptowany w styczniu kiedy miał zaledwie 3 miesiące.
Rysiu nie został niestety należycie wychowany i ma pewne braki. Jest to jeszcze jednak psie dziecko, które będzie łatwo nauczyć właściwego zachowania. Pies potrzebuje opiekuna, który nauczy go dyscypliny i zasad, pokaże mu jak być mądrym i zrównoważonym psem.

11 kwiecień 2013r.

Rysiu jest już u nas na awaryjnym domu tymczasowym. Rysio na razie jest chyba jeszcze zaskoczony całą sytuacją bo jak na razie nic nie zniszczył, nie załatwia się w domu i po małym terroryście ani śladu. Ale poczekamy zobaczymy… okazało się, że piesek nie został nawet zaszczepiony na wirusówki co w naszej ocenie jest skrajną nieodpowiedzialnością. nie wykazuje agresji a bardziej lęk. Jesteśmy dobrej myśli i będziemy informować na bieżąco o naszych odkryciach co do charakteru i diabelskich cech Ryśka.
W sprawie Rysia napłynęło już kilka ankiet przed adopcyjnych, obecnie jesteśmy na etapie weryfikacji osób, które chciałyby go przygarnac.

13 kwiecień 2013r.

Rysio, szczeniorek, dziś pojechał do swojego nowego, odpowiedzialnego, domku w stolicy ! Dzięki Waszemu udostępnianiu go na fejsbuku napłynęło wiele ankiet przed adopcyjnych w jego sprawie, dlatego Rysio nowy dom i nową przyszłość, zawdzięcza w dużej mierze Wam. Dziękujemy !