Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

10 styczeń 2013r.

Lama ma około 2 lat i dotychczas mieszkała z bezdomnymi złomiarzami przywiązana do budy. Jakiś czas temu zaczęliśmy szukać domu dla jej szczeniaków. Jeszcze tylko Deks nie znalazł domu.
Pytaliście wtedy co z matką dzieciaków…
Sunia jest już z nami, po sterylizacji, szuka domu.

27 styczeń 2013r.

Lama trafiła dzisiaj do domu tymczasowego.

04 luty 2013r.

Lama po raz pierwszy poczuła ciepło domowego ogniska, co prawda na razie tylko tymczasowego.
Ogólnie ma się bardzo dobrze. Świetnie dogaduje się z Ziomkiem, psem rezydentem. Czasami bywa zazdrosna w stosunku do niego i wtedy podszczypuje mu stopki, ale nie wykazuje przy tym agresji.
Lama kocha wszystkich domowników, uwielbia dzieci. Jest bardzo inteligentna (potrafi skacząc w okolice klamki sama otworzyć przymknięte drzwi).
Uwielbia śnieg, z wielką chęcią chce aportować kulki śnieżne.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

23 luty 2013r.

„Lama czuje się świetnie, troszeczkę za Domem Tymczasowym tęskniła, a najbardziej chyba za zabawami z Ziomusiem, ale staramy się go zastąpić, jak tylko możemy. Jest bardzo grzeczna i coraz bardziej radosna. Wykończyła już nawet swoją zabawkę świnkę. Dzisiaj odważyliśmy się spuścić Lamkę ze smyczy, a efekty były niesamowite. Skakała jak sarenka po zaspach i goniła za śnieżnymi kulkami jak szalona. Ulepiliśmy razem duuużżżeeegooo bałwana a potem grzecznie wróciliśmy do domku. Lama jest naszym oczkiem w głowie- oczarowała sobą wszystkich domowników.”