Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

ROYAL

Urodzony: czerwiec 2011r.

Zdrowie: odrobaczony, w trakcie leczenia kociego kataru i świerzbu

Stosunek do ludzi: towarzyski

Stosunek do dzieci:

Psy:

Koty:

Zachowanie: przemiły kot, fan miziania

Inne: korzysta z kuwety

15 czerwiec 2012r.

Kotek Royalek to około 12 miesięczny kastrowany kocurek, który od kilku dni wałęsał się po ulicy Górna Wilda. Kotek korzystał z każdej okazji, by wejść do pobliskiego sklepu, w którym właścicielka dokarmiała kociaka. Po kilku dniach stało się jasne, że kot albo się zgubił, albo ktoś się go pozbył.

Właścicielka poprosiła nas o pomoc. Kociak pojechał do weterynarza, gdzie okazało się, że ma koci katar, świerzb i jest bardzo wychudzony.

Royalek (sklep do którego się przybłąkał nazywa się Royal) trafił do naszego troskliwego domu tymczasowego, który dołoży wszelkich starań, by kociakowi niczego nie brakowało do momentu znalezienia domu stałego.

Royal jest przemiłym kotem, jest wielkim fanem miziania, i kiedy tylko nadarza się okazja wchodzi na kolana, choć jest bardzo osłabiony i sprawia mu to wyraźny ból.

Korzysta z kuwety.

Gdyby ktoś zechcia wesprzeć leczenie Royalka, zachęcamy do przelania kilku groszy tytułem „na leczenie kotka Royalka”.

 16 marzec 2013r.

Royalek już w nowym domku mości się na kolankach swojej nowej opiekunki i słodko mruczy.

WIEŚCI Z NOWEO DOMU
12 kwiecień 2013r.

„Royal to teraz Bazyl, który jest najwspanialszy na świecie. Pojechał z nami na święta do rodziców i bardzo dobrze to przyjął. Grzecznie zachowywał się w samochodzie, siedział trochę na kolanach, trochę na tylnym siedzeniu. Wygląda na szczęśliwego, ładnie je, jest bardzo skory do zabawy i jak tylko się kładziemy spać dołącza do nas. Nie wyobrażam sobie lepszego kociego towarzysza.”