Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

04 grudzień 2012r.

Ma niecałe dwa lata przesympatyczny bezproblemowy do psów także towarzyski, daje sie nosic na rekach, uwielbia mizianie bardzo fajny mały wesoły psiak.

13 styczeń 2013r.

Scotty trafił do domu tymczasowego.

26 luty 2013r.

Jestem psem dla ciebie, zaufaj mi, dopasuje się do ciebie idealnie!!!
Jestem najgrzeczniejszym psem na świecie, mam same plusy, no poza tym że nie mam domu, ale to się zaraz zmieni, prawda? Jestem nie duży i znam domowa etykietę. Tak naprawdę naprawdę to jestem zupełnie bezproblemowy, wystarczy mi trochę głaskanka, spacerek i miseczka. Świetnie dogaduje się z dziećmi, to super kompani do zabawy i uwielbiają się przytulać! Mogę mieszkac w małym mieszkaniu, nigdy nic nie zniszczyłem, nie szczekam i wiem jak się zachować mimo że jestem młodziutki, tylko podobno nie jestem zbyt urodziwy, powiedzieli mi kiedyś że nie jestem efektowny, ale to nie prawda! Byłem u fryzjera nawet ostatnio, i chociaż trochę się bałem to byłem dzielny. I mam jedną malutką wadę, bardzo szybko się zakochuję, ludzie potrafią być cudowni, przecież wiem, dlatego tak bardzo chciałbym mieć już tego swojego jednego opiekuna!!! daj mi szansę a pokaże ci co znaczy prawdziwa psia miłość!

20 marzec 2013r.

Scotty trafił dzisiaj do swojego domku.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

03 kwiecień 2013r.

Scotty w swoim domu miewa się dobrze, coraz bardziej przyzwyczaja się do swojego nowego M4 i swojej nowej opiekunki. Na zdjęciu z „weekendowym” kumplem Tokajem, podczas leniwego weekendu