Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy
31 grudzień 2012r.

Rodzeństwo Suri i Sony szukają domków.
Kociaki trafiły do lecznicy w złym stanie z bardzo zaawansowaną kocią grypą. Kotki walczyły o życie, co prawda są jeszcze w trakcie leczenia, ale już na prostej drodze, żeby całkowicie wyzdrowieć. Będą musiały jeszcze około dwóch, trzech tygodni posiedzieć w lecznicy, ale już powoli szukamy dla nich domków.
Czarno – biały kocurek z charakterkiem i szaro – biała przemiła kotka mają około 4 miesięce. Ogólnie są towarzyskie i w stosunku do kotów i do ludzi, ale nie nachalne, takie typowe kotki z dworu już przekonane do ludzi, ale jeszcze nie do końca. Pewnie kiedy poczują ciepło domowego ogniska od razu zamienią się w rozmruczane traktorki.

12 styczeń 2013r.

Suri pojechała dzisiaj do domu tymczasowego, gdzie będzie czekała na swój domek stały.
Jest wesołą koteczką skorą do zabawy. Nie boi się kotów i psów, do ludzi podchodzi póki co z pewnym dystansem, ale kiedy się ją głaska i przytula zaczyna mruczeć.

08 luty 2013r.

Suri pojechała dzisiaj do swojego domu. Od razu dziarsko zaczęła zwiedzać okolicę, a kiedy ją już na wskroś poznała oddała się zabawie ze swoją nową opiekunką.

 WIADOMOŚCI Z NOWEGO DOMU

12 luty 2013r.  

„Suri się zaaklimatyzowała, szaleje z Julką, znalazła sobie miejsce na spanie, mamy wrażenie, że nas zje bo apetyt jej bardzo dopisuje, oczka ma zakraplane i tabletki podawane, w sobotę pojedziemy do kontroli i mamy nadzieje, że będzie już coraz lepiej”