Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

THOR

30 kwiecień 2013r.

Thor – Thor – energiczny, bardzo wesoły młodziak
Co sprawia, że taki młodziak jest już niechciany? Nikt z nas nie może tego stwierdzić. Psiak ma chipa, jednak nie jesteśmy w stanie ustalić jego właściciela.
Thor ma ok. 1,5 roku i jest to przeuroczy psiak, bardzo spragniony obecności człowieka. Nie chce się bawić sam, ale jak tylko ktoś znajduje się w pobliżu wszelkie patyczki i zabawki od razu go cieszą i biega za nimi z radością. Jest to bardzo energiczny psiak, który uwielbia skakać , biegać, bawić się i szaleć jak to na młodego pieska przystało.
Thor nie jest dużym psiakiem – sięga do kolana. Przez niewielki rozmiar będzie idealnie nadawał się do mieszkania zarówno w bloku jak i do domu z ogrodem.
Trzeba pamiętać, że to młody psiak, którego poprzedni właściciel wiele nie nauczył i jego nowy opiekun będzie dla niego zarówno przyjacielem, ale i nauczycielem.

 30 lipiec 2013r.

Thor przeprowadził się dzisiaj do nowego domu.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

06 sierpień 2013r.

„Z pieskiem nie ma żadnych problemów, na początku widać, że był trochę nerwowy, ale teraz jest ok i uwielbia się przytulać. W domu nie robi żadnych szkód, a jak nas nie ma to z niecierpliwością czeka aż wrócimy. Spacerki uwielbia, jednak z kondycją kiepsko u niego. Jak się trochę ochłodzi to wezmę go na wybieganie trochę bo obecnie szuka w domu najchłodniejszych miejsc i te upały go męczą. Tak samo patrzymy co mu najlepiej smakuje. Widać że już się do nas przyzwyczaił i reszty rodziny. Nauczył się już komend siad i leżeć ale ogólnie jest usłuchany, jedynie jak widzi kota lub psa to trudno go upilnować. Aha i najważniejsze zmieniliśmy imię z Thor na Bono, już reaguję na nie jak się go woła. Jeszcze raz dziękujemy za pieska i pozdrawiamy.”