Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

BALOO

02 luty 2014r.

W końcu udało nam się uzyskać zrzeczenie się praw właścicieli do łańcuchowego pieska, wrzucamy go na stronę oficjalnie z nowym imieniem jako pełnoprawnego podopiecznego fundacji szukającego domku
Przedstawiamy Wam Niedźwiadka Baloo (dla przyjaciół Balu ).
Balu ma około 4 latek, jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Psiak mimo, że dosłownie zdjęty z łańcucha, jakby czuł jak należy się dobrze zachowywać, żeby zdobyć serce człowieków. Nie jest szczekliwy, nie niszczy, załatwia się tylko na dworze, jest łagodny, toleruje koty. To wesoły i mądry mały Niedźwiadek, który bardzo chce być kochany.
Wczoraj z braku domów tymczasowych Baloo pojechał do hoteliku dla zwierząt, gdzie będzie czekał na nowy dom. Taki hotelik to koszt 450zł miesięcznie więc gdyby ktoś zechciał przygarnąć Baloo na „tymczas” lub wpłacić jakąś kwotę na jego utrzymanie, będziemy baaaaardzo wdzięczne.

08 sierpień 2014r.

Dziś chcielibyśmy pokazać przemianę Baloo. Ranka po amputacji oczka pięknie się zagoiła. Baloo jest radosnym i przyjacielskim psiakiem, a brak oczka nie przeszkadza mu w korzystaniu z wybiegu w psim hotelu i oddawaniu się dzikim harcom.
Uśmiech ze specjalną dedykacją dla Anioła Stróża Baloo – Pani Agnieszki Wilimborek-Szymańskiej, która po raz kolejny zasiliła konto psiaka dzięki czemu ze spokojem może mieszkać przez kolejny miesiąc w hoteliku.
Cały czas czekamy, aż ktoś zakocha się w naszym Baloo od pierwszego wejrzenia i zabierze go do siebie.

02 wrzesień 2014r.

Mamy gorący news – Baloo od kilku dni znajduje się… w domu tymczasowym!!!
Nic tylko patrzeć i podziwiać! Zachęcamy do obejrzenia filmiku.
Czy teraz łatwiej będzie znaleźć Baloo dom stały? Nasz psiak bardzo w to wierzy.

01 styczeń 2015r.

Baloo na stałe zostaje w swoim domu.