Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

BOBIS

21 wrzesień 2015r.

Bobiś to maleńki piesek. W chwili obecnej przebywa w przytulisku, w którym dał się poznać jako wyjątkowo łagodny i miziasty psiak. Kiedy widzi wolontariuszy to podskakuje i radośnie merda ogonkiem wyglądając przy tym jakby się uśmiechał. Najwspanialsze jego chwile to te, w których ktoś zabiera go na spacerek lub na wybieg, na którym może liczyć na pieszczoty. Bobiś jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Osoby, które zdecydują się na adopcje tego cudownego psiaka, będą wyjątkowymi szczęściarzami, ponieważ swoim cudownym usposobieniem z pewnością wniesie wiele ciepła i radości do domu. Bobiś nie wykazuje agresji w stosunku do innych piesków.
Maluszek został odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony.

28 październik 2015 r.

Bobiś w zeszłym tygodniu przeszedł zabieg kastracji, który bardzo dzielnie zniósł. Okazało się, że jest z niego całkiem domowy piesek 🙂 podczas kilkudniowego pobytu w gabinecie weterynaryjnym zachowywał czystość, nie hałasował, nic nie niszczył, zostawał sam na około 8 godzin. Miał również kontakt z wieloma psiakami, w obecności których bardzo grzecznie się zachowywał, więc bez problemu może trafić do domu, gdzie są inne zwierzęta. Większość dnia przesypiał na kanapie z brzuszkiem do góry, korzystając z ciepełka 🙂 to cudowny, bardzo grzeczny maluszek, któremu do szczęścia brakuje tylko domu stałego!

28 listopad 2015 r. 

Bobiś mały piesek do adopcji w domu tymczasowym

Bobiś dwa tygodnie temu zamieszkał w domu tymczasowym, w którym korzysta z uroków miejskiego, kanapowego życia. Jest psem bardzo grzecznym: nie hałasuje pozostawiony w domu, nie niszczy i nie brudzi. Na spacerach jest bardzo spokojny, ładnie chodzi na smyczy i kulturalnie zachowuje się w stosunku do mijanych psów. Ludzi uwielbia i z radością podstawia się do głaskania. Nie jest psiakiem najmłodszym, ale ma sporo energii i odważnie kroczy przed siebie z optymizmem patrząc w przyszłość. Cierpi na lekkie zwyrodnienie stawów w przedniej łapce, ale nie sprawia mu to dolegliwości bólowych, ani nie ogranicza ruchowo. Bobiś czeka na ludzi, którzy go pokochają i zapewnią mu bezpieczne życie. Maluszek został odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony oraz wykastrowany. Bobiś czeka na kochający dom stały!

11 grudzień 2015 r. 

Bobiś pojechał do stałego domku.

Zobacz więcej zdjęć z jego udziałem:

https://goo.gl/photos/FiPiv7R922hfgTq19

Bobiś znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047