Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

DROPS

21 wrzesień 2015r.

Drops to mały piesek w typie terriera, który zwraca na siebie uwagę swoją wyjątkową urodą. W sierpniu trafił do przytuliska gdzie był bardzo wystraszony i z początku bał się nawet wyjść z budy. Obecnie przebywa w domu tymczasowym gdzie pokazał jakim jest cudownym maluszkiem i jak niewiele trzeba żeby przestał się bać. Mieszka z innym pieskiem, z którym wspaniale się dogaduje. Jest przyjaźnie nastawiony także do innych psiaków, co można zaobserwować na spacerach kiedy na ich widok z radością merda ogonkiem.
Jego tymczasowa opiekunka mówi o nim „pies anioł”. Od pierwszego dnia zachowuje czystość, jest bardzo usłuchany i nie wykazuje żadnej agresji. Na początku nieśmiały, ale po chwili zamienia się w wielkiego pieszczocha. Docenia każdy, nawet najdrobniejszy gest. Uwielbia spacerki, ma bardzo dobrą kondycję i grzecznie chodzi na smyczy.
Szukamy dla tego maluszka domu, w którym zostanie otoczony troskliwą opieką i miłością na jaką zasługuje, ale jednocześnie takiego, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu. Drops jest wykastrowany, odrobaczony i odpchlony.
Zobacz więcej zdjęć i filmiki z jego udziałem:
https://goo.gl/photos/AoSpyZtEg9kLeWCK8
Piesek znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

9 listopad 2015 r. 

Drops pojechał do stałego domu

Kolejnym szczęśliwcem w tym tygodniu, który pojechał do stałego domu jest nasz kochany Drops. Życzymy Ci dużo miłości i długich spacerków.