Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

GRZESIU

12 styczeń 2015r.

Pilnie poszukujemy domu tymczasowego dla Frania i Grzesia.
Kotki wraz ze swoją mamą musiały zostać zabrane z placu budowy. Kotka pojawiła się tam kilka miesięcy temu z dwoma kociętami. Podobno miała dom, ale ze względu na to, że urodziła nie mogła w nim dłużej pozostać. Koteczka Malwa znalazła juz swój dom. Na pomoc czekają teraz jej dzieci.
Szukamy dla nich domu tymczasowego. Obecnie zamieszkują strych zaprzyjaźnionej z nami Pani, zamieszkały tam z braku miejsc w domach tymczasowych. Są tam co prawda bezpieczne, ale bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem, niezbędna jest osoba, która „tymczasuje” koty, ktoś kto da im poczucie miłości i bezpieczeństwa.
Kociaki z racji samotności, zamiast się ośmielać, boją się coraz bardziej, gdy odwiedzi je ktoś z „podejściem do zwierzaków”, dają się przekonać.
Będziemy wdzięczni ogromnie za Waszą pomoc.
Dajmy tym szkrabom szanse na poczucie bezpieczeństwa.

14 maj 2015r.

Przypominamy o duecie Franio + Grzesio !
Chłopaki mają już za sobą etap socjalizacji i szukają domu, najlepiej wspólnego !
Tak pisze o nich opiekunka:
„Grześ (rudy)- największy miziak na świecie, zakochany z wzajemnością w mojej Misi. Gdy się położę, melduje się obok i włącza motorek. Kochane, pogodne i zgodne kocię. Franek (czarnulek) – w porównaniu z początkiem naszej znajomości zmienił się niesamowicie. Razem z Grzesiem mówią mi rano dzień dobry, przychodzi na mizianie i jest wspaniałym kotem. Nadal, gdy przychodzi ktoś nieznajomy obaj chowają się. Nadal uważam, że byłoby dobrze gdyby poszli do jednego domu, ale pojedyńczo też sobie poradzą.”