Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

MAJRON

18 sierpień 2014r.

Majron to piękny, dostojny jamnik. Nie jest już młodym psem, a skrzywdzonym seniorem który bardzo potrzebuje miłości.
Trafił do nas przeraźliwie chudy i przestraszony. Jest coraz lepiej, apetyt mu dopisuje i lgnie do człowieka. Jak tylko ktoś przy nim ukucnie, Majron od razu wspina się na kolana i przytula. Uwielbia być głaskany i miziany. Mimo swojego wieku, jest bardzo sprawny i kocha spacerki.
Ktoś go porzucił, bo pewnie Majron okazał się już bezużyteczny. Trafił do przytuliska niechciany i niekochany.
Pilnie szukamy dla niego domu tymczasowego lub stałego, żeby pokazać mu, że jeszcze może ktoś go kochać, że może być bezpieczny i że już nigdy, nikt się go nie pozbędzie jak niepotrzebnej rzeczy. Przytulisko nie jest najlepszym miejscem dla skrzywdzonego seniorka, któremu do szczęścia są tylko potrzebne kolana kochającego właściciela, na których może spokojnie spać i się przytulać.
Zobacz więcej zdjęć Majrona:
https://plus.google.com/u/0/photos/107312896947170229618/albums/6043647890189597553?authkey=CJDR_eDizaGJUA
Kontakt: 506 907 047

21 sierpień 2014r.

Majronek został dzisiaj przekazany pod opiekę Fundacji Jamniki Niczyje. Nasze wolontariuszki zawiozły chłopaka do domu tymczasowego, gdzie na brak towarzystwa na pewno nie będzie narzekał. Okazało się, że jest bardzo pozytywnie nastawiony do innych psów i kotów. Tymczasowa opiekunka ma wieloletnie doświadczenie w opiece nad seniorkami, więc Majronek będzie tam szczęśliwy i bezpieczny. Trzymajmy kciuki, żeby szybciutko znalazł dom stały.