Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Manila czarna kotka do adopcji Poznań13 listopa 2015 r.
Manila, drobna 6 miesięczna koteczka szuka swojego domku.
Koteczka mieszkała na ogródkach działkowych w Poznaniu. Chciałyśmy ją zabrać razem z rodzeństwem już latem gdy miała ok 3-4 miesiące, koteczki okazały się jednak wtedy małymi dzikuskami. Przez kolejne miesiące karmicielka pięknie je oswoiła, koteczki można głaskać, przychodzą do ręki. Gdy przyszedł czas sterylizacji, nie nie było problemu z ich złapaniem, Manilka sama weszła do transporterka. Musiała jednak poczekać na zabieg sterylizacji, gdyż była bardzo przeziębiona, nos zapchany, głośny oddech, oczka zaropiałe, konieczna była kuracja antybiotykiem. Gdy kicia poczuła się już lepiej, przeszłą zabieg sterylizacji.
Manilka jest oswojona, brana na ręce pięknie się przytula i lekko zaczyna mruczeć, nie chcemy, żeby żyła na działkach (na których niestety więcej jest kocich przeciwników niż zwolenników :() Chcemy, żeby miała swojego człowieka, własny dom, swoje ciepłe i przytulne miejsce, codziennie pełną miskę oraz zabawy i przytulańce ze swoim opiekunem. Manila jest grzeczna, lubi inne kotki, bez problemu korzysta z kuwety.
Koteczka jest wysterylizowana, odrobaczona, testy na fiv i felv ujemne.

Bardzo prosimy o domek tymczasowy.

1 grudzień 2015 r. 

Wczoraj Manilka została sama, bo jej siostrzyczka Filipinka pojechała do tymczasowego domu. Mamy nadzieję, że Manilce też się poszczęści i nie będzie musiała dłużej siedzieć w klatce. To naprawdę bardzo kochana, mała kotka. Jest chętna do głaskania i przytulania. Z charakteru jest bardziej pewna siebie niż Filipinka. Szukamy dla dziewczynek stałego domu, a dla Manilki choćby domu tymczasowego.

4 grudzień 2015 r.

Manila (od dziś Mania) i Nutkka pojechały razem w dwupaku do stałego domku. Dziewczynki się jeszcze nie znają, ale mamy nadzieję, że szybko odnajdą wspólny język. Życzymy im dużo zdrowia  i jak najmniej stresu :).

Mamy cichą nadzieję, że w najbliższym czasie również inni nasi podopieczni znajdą stałe domu lub chociaż tymczasowe. Zachęcamy gorąco do adopcji!