Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Merfi pies do adopcji Poznań

17 lipiec 2015r.

Merfi to malutki, 7 kg psiaczek, który mimo młodego wieku wiele wycierpiał. Trafił do podpoznańskiego przytuliska w tragicznym stanie. Trzęsące się ze strachu, zaniedbane i wychudzone ciałko stanowiło przykry widok. Do tego przednia łapka bezwładnie zwisała, a Merfi ciągnął ją po ziemi, zdzierając sobie przy tym skórę. Został zabrany do kliniki na badania, niestety okazało się najgorsze – Merfi miał zerwany splot nerwowy ramienny, przez co w ogóle nie miał czucia w całej łapce i nie udałoby się jej uratować. Przeszedł operację amputacji tej łapki, na szczęście doskonale sobie bez niej radzi.
Biega, skacze, wskakuje na kanapy, jak każdy psiak. To przekochany maluch, który wraca do sił po operacji w troskliwym domu tymczasowym. Bardzo szybko zaufał ludziom, błyskawicznie zapomniał jakie cierpienie go spotkało. To bardzo radosny, pogodny i przyjacielski dzieciak. Jest młodziutki, ma nie więcej niż 2 lata. W domu tymczasowym jest bardzo grzeczny, nic nie niszczy, zachowuje czystość. Mieszka z kilkoma psiakami i kotami, z którymi wspaniale się dogaduje. Szukamy dla niego kochającego domu stałego, najlepiej z innymi zwierzakami, w których towarzystwie Merfi tak świetnie się odnajduje. Ten mały, bezbronny psiak już tyle wycierpiał… Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto pokocha go bezwarunkowo i będzie się o niego troszczył, a Merfi już zawsze będzie bezpieczny.
Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Merfiego:
https://plus.google.com/photos/107312896947170229618/albums/6172101009453367521
Merfi znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt w sprawie adopcji: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

20 październik 2015

Merfi wciąż czeka na ludzi, którzy go pokochają. To cudowny, przekochany psiak, któremu do szczęścia brakuje tylko domu stałego! Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto go wypatrzy wśród innych psów i sprawi, że ten malutki trójłapek spędzi życie u boku kochających właścicieli.

17 grudzień 2015 r. 

Merfi pojechał do stałego domku. Niestety aktualnego zdjęcia nie mamy, bo podczas wczorajszej wizyty psiak był zajęty swoimi kumplami i buszował po ogrodzie :).Przeszedł długą drogę od lęku i wycofania do obecnego stanu pełnej ufności i radości. Cztery łapy są przereklamowane, do szczęścia wystarczą trzy i kochający człowiek :).

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047